Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Tabut Görmek

Rüyada tabut görmek neye delalettir?

Rüyada tabut görmek ana rahmini ifade eder. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Eğer boş ve üstü açık ise kimi uzlaşılmaz yönleriniz olduğu anlamına gelir. Alternatif olarak tabutlar artık kullanmayacağınız fikir ve alışkanlıklarınızı ifade eder. Rüyada tabutta birini görmek depresif bir döneme gireceğinizi işaret eder. Kendinizi sıkışmış, özgürlüğünü kaybetmiş bir durumda gördüğünüzü anlatır.

Rüyada tabuta girmek analizi

Rüyada tabuta girmek ya da kendini tabutun içinde görmek yakın zamanda ilişkinizin veya bir durumun sona ereceğini gösterir. Yeni bir başlangıç yapacağınızı ifade eder. Tabut görmek yeni fırsatların işaretçisidir.

Rüyada tabutun içinde ölmemiş birini görmek rüyayı gören kişinin dünya malına fazlasıyla düşkün olup ve iman gücünün zayıflamış olduğuna yorumlanır. Para ve maddi güce aşırı önem verildiğini, manevi bakımdan sefil bir yaşam sürüldüğünü temsil eder. Rüyada canlı birini tabuta koymak rüya sahibini keder duyacağı bir haber alacağına, maddi açıdan yaşadığı büyük bolluğun sona ereceğine ve kişinin elindeki mal ve mülkünü kaybedeceğine yorulur.

Rüyada tabut taşımak değişim simgesidir, rüyayı gören kişinin hayatta başarmak istediği bir çalışma, bir gelişim içinde olduğunu ve bu gelişim sonunda dünyaya daha farklı bir pencereden bakmaya başlayacağını, başarıyı elde edip çevresi ve aile bireyleri tarafından takdir edileceğini temsil eder.

Rüyada boş tabut görmek güçlü olmak, engelleri aşmak, mülke, yol hazırlığına, para anlamına gelir. Rüyada kapağı açık görmek, davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine yoksa bir takım sıkıntılarla karşılacağına işaret eder

Tabut sattığını görmek, tabut satmak ilme, güzel huy ve karlı işlere delalet eder. Tabut yapmak güçlükleri yenmek, rakibe galip gelmeye işarettir. Tabut yaptırmak, siparişi vermek yaşadığınızın zorlukların, kimi dikkatsiz hareketlerinizden ileri geldiğine işarettir. Tabut satın almak yakında büyük bir mülk alacağınıza işarettir. Bu mülk büyük ihtimalle ev olacaktır. Tabutlar sattığını görmek, tabut satmak yeni durumlara, değişen koşullara, beklenmedik olaylara hazırlıklı olmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada tabutun içinde tanıdığınız birisi varsa yakında onun hakkında iyi sağlık haberi alınacağına işarettir. Rüyada tabutun içinde tanımadığınız yabancı birini görmek ileride tanımadığınız birinden büyük bir güç, destek alacağınıza delalet eder. dostluk kurulacağına işarettir. Bu rüya bazen olumsuz anlamlar içerir. Sevdiklerinizle ilgili sorunlar yaşayabilir ya da borçlanabilirsiniz şeklinde rivayet edilir..

“Rüyada Tabut Görmek” için 6 yanıt

Rüyada sıra sıra dizilmiş tabutlar gördüm, tabutlar anne ve babamların yaşadığı evin önüne kadar dizilmişti, annem kan ağlıyordu gözleri kandı, elini gözüne sürdü, kan bulaştı, bu kanı alnına sürdü, yanında teyzem “senin suçun” diye anneme kızıyordu, annemde “benim suçum” diye kendine kızıyordu. Babam ve ailemden biri daha vardı, onlarda çok üzgünlerdi, eşimi aradım kalabalık içinde ama bulamıyordum. lütfen acil olarak yorumunuzu bekliyorum.

erknaydn selam,
Rüyanız bana göre gerçek yaşamınızda bir dönüşüm evresi içinde olduğunuzu ve özellikle çocukluk dönemlerinde annenizden aldığınız bazı özelliklerinizde değişim olduğunu işaret etmektedir.

ben rüyamda babami gördüm babam 1984 yilinda öldü sanki babam yeni ölmüş tabutun içinde ama ölmemiş tabuttan çikarip yatağa yatiriyoruz bütün kardeşler var sadece 1 tanemiz yok onu bekliyoruz ama onu beklerkende babamin ölmediğini görüp onu izliyorum ama bu aradada yengemin kardeşinin kizinin düğünü olacak kinasini bizde yapacaklarmiş hayir diyorum olmaz içerde babam var geldi diyorum onlarda bana öldü o bende tamam öldü ama gözlerini açiyor arada sirada diyorum öyle uyandim uyandiğimda sanki herşey gerçekmiş gibi sağa sola bakindim acaba rüyamin anlami nedir.teşekkürler

necla

Ben rüyamda 8 ay önce ölmüş olan dedemi gördüm. Aydınlık, açık hava bir yerdeyiz ve dedem tabut içinde, tabutun üstü açık. Aramızdan biri uzanıyor ve dedemin elinden alyansını alıyor o an dedem kalkıyor ve çok güzel temiz bir yüzle bana gülümsüyor ve tekrar ölüyor.
Daha sonra iş yerime yakın olan bir nehre geldiğimiz ve nehrin üzerinde 40-50 adet tabutun gittiğini görüyorum. Defin işlemlerinin bu şekilde olduğunu ve dedemi de bu şekilde defnedeceğimizi söylüyorlar. Bana rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum. 31 yaşında evli bayanım

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızdaki hasret ve özlemleri, aile sıcaklığı ve kendini güvende hissetme ihtiyacını ya da yol gösterici birine ihtiyaç duyduğunuzu göstermekte ve bu yüzden şaşkın durumda olduğunuzu, olayları tam anlamakta zorluk çektiğinizi göstermektedir.

Rüyamda; karşımda biri yeşil örtülü diğeri tam hatırlayamadığım farkli bir şey ile üzeri örtülü iki tabut gördüm. Bunun anlamı nedir ?.. Cok merak ediyorum?..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir