Rüyada Tabut Kapağı Görmek

Rüyada tabut kapağı görmek nedir?

Gerçekte hiç tanımadığım ama rüyamda tanıdığım olduğunu bildiğim bir adamla mahsen gibi inşaat halinde kazılmış öbek öbek topraklar olan bir yere giriyoruz. Tanınmış, fakat herkesin öldü olarak bildiği lacivert takım elbisesi olan biri gülerek çıkıyor. Hemen ardından kahverengi bir tabut kapağını bir kaç adam aynı kapıdan çıkartıyor, geçerken kapak bana değecek diye çok korkup çığlık atmaya başlıyorum. Kapıdaki adam gülmeye devam ederken “sen ölmemişmiydin” diyorum adama. “Bak o giden benim tabutumun kapağı, herkes beni bundan böyle öldü bilecek” diyor. Çok korkuyorum.
Yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada tabut kapağı görmek yorumu

Rüyada tabut kapağı görmek kötü bir haberin yaklaştığını işaret eder. Pek hayırlı değildir. Ayrıca rüyada tabut görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Yorum yapılmış

 1. Özgür dedi ki:

  Rüyamda Camii kenarında Sanırım tabut kapağına benzer üstünde arapça Allah yazan Bir şey Gördüm Yanımda Annem Vardı Ona Sordum o ney diye Bir Sergi İçin panomu öyle Birşey Dedi Bugün Ölücek Dedi ve Rüyam Bitti. Bunun Anlamını açıklarsanız sevinirim.

 2. ebru dedi ki:

  Rüyada tabut kapağı açmak
  Rüyamda tabut geliyor, tabutun kapağını açıyorlar içinde gelinlik içinde bir kız var ve tanımıyorum. Kız titrer gibi oluyor, canlandığını düşünüyorum önce meğerse ruhu çıkıyormuş, beyaz bir duman ağzından çıkıp burnuna giriyor, bu sırada kimse ölüye bakmıyor yüzünü çeviriyor.

 3. Senay dedi ki:

  Rüyamda balkondan bakıyorum aşağıda kalabalık var fakat ölen yok, kapalı tabut var yanlarında ama bizde cenazeye katılmak için asagıya iniyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*