Rüyada Tabutun Üstüne Çıkmak

Rüyada tabutun üstüne çıkmak neye çıkar?

Rüyamda iki tane tabut görüyorum, tabutlar mezarda değil farklı bir yerde yan yana duruyor, birleşik gibi. Bir tanesinin üstünde oluyorum sonra farkına varıyorum. Üstünde toprak eksik oluyor, kenarlarından aldığım toprağı tabutun üstüne atıp kapatmaya çalışıyorum, üstü biraz kapanıyor.

Sonra tam kapatamayacağımı anlıyorum. Yandan bayan mı erkek mi diye bakarken yüz kısmını dışarıdan görüyorum. Altında iskelet, iskeletin üstünde de eşim. Tabutta eşimi görüyorum ve tabuttan çıkıyor. Çıktıktan sonra bir an başka bir yerde sitemli konuşuyor. Ama ne olduğunu hatırlamıyorum. Diğer mezarın da kimin olduğunu bilmiyorum.onun üstünde az bir toprakla kapalıydı. Teşekkürler.

İsim:Kadir
Yaş:30
Cinsiyetiniz:Erkek
Medeni Durum:Evli
Mesleğiniz:Özel Sektör
Ruh haliniz:Normale yakın

Rüyada tabutun üstüne çıkmak neye yorumlanır?

Rüyada tabut görülmesi ana rahmini ifade eder. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Eğer boş ve üstü açık ise kimi uzlaşılmaz yönleriniz olduğu anlamına gelir. Alternatif olarak tabutlar artık kullanmayacağınız fikir ve alışkanlıklarınızı ifade eder. Rüyada tabutta birini görmek, depresif bir döneme gireceğinizi işaret eder. Kendinizi sıkışmış, özgürlüğünü kaybetmiş bir durumda gördüğünüzü anlatır. Detaylı bilgi için rüyada tabut görmek sayfasına bakınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tabut görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada eşinin öldüğünü görmek, Yaşayan eşini ölü görmek, eşinin ölmüş olduğunu görmek, ölüm korkusu çektiğinize veya yalnız kalma duygusu yaşadığınıza işaret eder. Bu rüya genellikle depresyon yaşadığınız dönemlerde sık görülür, böyle rüya gördüğünüzde korkularınızı sevdiklerinizle paylaşmanızda yarar vardır.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir