Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Taç Görmek

Rüyada taç görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda çocukluğumu gördüm ve kendimi izliyordum sanki ve düşünsem aklıma gelmez. Gerçekten giymiş olduğum kıyafetim ve taktığım taç saçlarımdaydı ve gülüyordum, ses tonum da eskisi gibiydi ama sürekli gülümsüyor ve  yanımdakilerle konuşuyordum ama yanımdakileri tam olarak hatırlamıyorum, galiba kuzenlerim idi.

En saf en doğal yaşamımdaki anımdan bir kesit gibiydi hatta. Beni bu rüya çok etkiledi sizce anlamı nedir?

Rüyada taç görmek neye yorulur?

Rüyada taç görmek
Rüyada taç görmek

Gördüğünüz rüya çocuksu saflığa, narinlik ve çocuksu yaramazlığa işaret etmektedir. Hayatı biraz daha ciddiye almanız gerektiğini, hayatın acımasızlığını, zorluklarını anlatmaktadır.

Rüyada taç görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Görünen tacın malzemesi, yapılan işlem ve diğer olaylarla birlikte yorumlanır. Altın taç görmek hayırlı bir mal edinmeye yorumlanır. Rüyada başta taç görmek veya taç takmak bekarlar için iyi karakterli biriyle mutlu bir evliliğe, evliler için çocuk sahibi olarak evliliği taçlandırmaya ve aile yaşamında güzel gelişmelere işaret eder. Tacı baştan çıkarmak evlilik planlarının suya düşmesine veya ayrılığa yorumlanır. Tacın baştan düşmesi işlerin kötü gideceği bir döneme işarettir.

Rüyada padişah tacı veya hükümdar tacı görülmesi saltanatlı bir hayata yorumlanır. Rüyada çiçekten taç görmek mutlu bir zaman dilimine gireceğinize yorumlanır. Defne dalından taç üstün gelmek başarı elde etmeye yorulur. Tacı kırılmak aileden birinin vefat haberini almaya işarettir. Gülden taç görmek ayrılık yaşayacağınız bir olay bir habere yorumlanır. Başkasına taç takmak büyük bir işe başlamak ve başarılı olmaya yorumlanır. Rüyada elmas ve altından taç takmak miras alacağınıza işarettir. Rüyada yakut taç görmek kuvvetli olmaya, durumlar ne olursa olsun bunları atlatacağına yorumlanır.

“Rüyada Taç Görmek” için 3 yanıt

Bu rüyayı 2 sene önce gördüm. Okul servisiyle eve döndüm ve evin önünde karşımda anneannemi gördüm. Koşup sarıldım. O da ben de mutluyduk ve gülümsüyorduk. Sonra ben ”ablam nerede” diye sordum “İlerde” dedi. Onu da aldık üçümüz yürüdük. Bizim evin yakınında normalde kuru olan bir yer vardı. Ama rüyamda bu yer yemyeşil idi. Oraya gittik. Çok güzeldi. Ve her tarafta sarı ve kırmızı laleler vardı. Sağlıklı, uzun ve güzel. Lalelerin arasında yürüdük. Sonra çimlere uzandık. Ben yerde çiçekten bir taç buldum ve alıp kafama taktım. Taçın çiçekleri rengarenkti. Şimdiden teşekkür ederim. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Gördüğünüz rüya önünüzde çevrenizin sevgisini ve şefkatini göreceğiniz, sıkıntıların yerini huzurun alacağı günler geleceğini ve düzgün karakterli biriyle hayırlı bir evliliğin seni beklediğini anlatmaktadır. Lütfen ileride gelişmeleri yazar mısınız. Geçmişte görülen rüyaların bugüne etkisi bakımından bu bilgi gerekli.

Bu rüyayı gördükten birkaç ay sonra anneannem umreye gidip geldi, ablam 1 yıllığına gittiği yurtdışından döndü. Sonraki 1 sene sınav ve arkadaş sorunları nedeniyle çok stresli geçti. Sonra daha sakin 1 bir yıl yaşadım. Ve bu sıralar ise yeni başladığım üniversite hayatımdan çok memnunum. Aşk hayatımda ise rüyadan sonra sevdiğim birkaç insan oldu fakat hiçbirinin haberi olmadı. Ben de sevip olmayacağını görünce vazgeçtim. Şu anda ise kimseyi sevmiyorum. Güveneceğim ve en doğru kişiyi bekliyorum sadece. Rüyadan sonraki gelişmeler bunlar. Umarım yorumlamanıza yardımcı olur, şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir