Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tacizci Erkek Görmek

Rüyada tacizci erkek görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda beni arkamdan bir erkek rahatsız etmek isterken “sen ne yapıyorsun be” diyorum ve o sırada iri yapılı bodygart gibi bir adam, beni rahatsız eden adama gidip silah çekip vuruyor.

Tabancadan çıkan gümüş rengi parlak bir kurşun, dönüyor dönüyor o kadar kalabalıktan gelip benim boynuma, tam şah damarımın oraya giriyor ve delik açıyor, hiç kanamıyor, bana da bir şey olmuyor, sadece beni bir hastaneye götürüyorlar ama ben çok şaşırıyorum her şeye, kurşun o kadar parlaktı ki. Eğer yorumlarsanız çok sevinirim, çünkü canım çok sıkkındı.

Rüyada tacizci erkek görmek yorumu

Rüyanız, günlük yaşamınızda bazı talihsizlikler yaşadığınızı, bir süre daha yaşayacağınızı ancak ani bir gelişme ile bunların sona erip rahata kavuşacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada tacize uğramak rüya sahibinin işinde bir talihsizlik yaşadığına veya yaşayacağına delalet eder ve biriyle yaptığı ya da yapacağı bir iş birliği veya ortaklıkta bir kayıp yaşayacağına genelde para kaybetmeye rivayet edilir. Bu konuda detaylı bilgi rüyada taciz görmek sayfasında yer almaktadır.

“Rüyada Tacizci Erkek Görmek” için 2 yanıt

İş yerinde sorun yaşadığım birisi rüyamda eşiyle beraber bana tatlı gibi bir şey ikram ediyor. Sonrasında adamı tek görüyorum, bana sarkıntılık yapmaya öpmeye falan kalkıyor itip kurtuluyorum. Banyo felan yaptığımı da gördüm. Sıkıntılı uyandım, gerçek hayatta bu insanla münakaşa ettim. İşimle ilgili beni tehdit etti “seni göndereceğim buradan” diyerek, yorumlarsanız sevinirim.

Rüyanız gerçek hayatınızda sağlık, sıhhat, ferahlık, mutluluk dolu günler yaşamak varken bir nedenle işlerin tersine döndüğünü anlatmaktadır. Çünkü rüyada taciz edilmek rüyayı gören işinde bir talihsizlik yaşadığına veya yaşayacağına delalet eder ve biriyle yaptığı ya da yapacağı bir iş birliği veya ortaklıkta bir kayıp yaşayacağına genelde para kaybetmeye rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir