Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tadilat Görmek

Rüyada tadilat görmek neye işarettir?

Rüyada tadilat görmekEski evimizde tadilat yapıldığını gördüm. Çocukluğumun geçtiği evdeyim. Annem müstakil üç katlı evin 3. katını tadilat yaptırıp genişletmiş ama derme çatma olmuş. Ben de kızıyorum “neden eski kapı ve pencere kullandın” diye. Ayrıca Evin arka odasına bir merdiven daha yaptırmış, onu da mantıksız bulup kızıyorum kendi kendime.

Sonra ablalarımla birlikte pamuk yorgan temizleyecekmişiz, evin aşağısına indirip söküyoruz, grimsi pamuk görünüyor. Bende “yorganlarımı getirip temizlesem acaba” diye içimden geçiriyorum. Sonra yorganları tek tek sökmeye başlıyoruz.

Takma isim : hatice
Yaşınız : 41
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : karışık
Anahtar kelime : tadilat yapmak, tadilat yapıldığını görmek, evi tadilatı

Rüyada tadilat görmek neye yorulur?

Hatice merhaba, rüyanız eski günlere olan özleminizi, çocukluk yıllarının kaygısız günlerine olan hasretinizi yansıtmaktadır.

Rüyada tadilat görmek tadilat yapıldığını görmek hayatınızda kimi yenilikler, değişiklikler yapma arzunuzu ifade eder. Tadilat yapmak, tadilat yaptığını görmek yaşamınızda, sizin kontrolünüz dışında sizi etkileyen kimi gelişmeler, değişiklikler olduğunu işaret eder.

Rüyada yorgan görmek, ısınma, sıcaklık, emniyet, başarı, başarıyla birlikte mutluluk anlamına gelir. Tadilat ev, iş yeri, fabrika gibi binalarda genellikle onarım amacıyla yapılan inşaat çalışmasına verilen isimdir.

“Rüyada Tadilat Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda boşanma durumunda olduğum eşimin bebek mavisi takım elbise giydiğini görüyorum. Sonra eve gitmek için asansöre bakıyorum, tadilat varmış, merdivenlerden çıkıyoruz. Evde yemek hazırlayacağım her şeyin yeri değişmiş. Sonra kiraladığımız stüdyo daireye gidiyoruz. Orada da asansör bozuk, bina 11 yada 12 katmış. 2577 numaralı daire, son kat, oraya çıkıyoruz, ailem yanımda. Aslında denizde yüzen gemi gibiymiş içinde bulunduğumuz daire. Bina denize doğru hareket ediyor. Bu sırada yağmur yağmaya başlıyor, binada hareket ediyor. Babam ağaç fidesi almak istiyormuş. 30, Kadın, Boşanmış, Çalışmıyor.

Rüyada eşinizi görmüş olmanız onunla aranızda halletmeniz gereken bazı meseleler olduğunu temsil ederken onun giymiş olduğu takım elbisenin renginin mavi olması bu meseleleri çözdüğünüzde huzura kavuşacağınızı göstermektedir. Çünkü mavi huzur sembolüdür. Asansörde tadilat olması ise yapacağınız bazı değişiklik veya yeniliklerle hayatınızdaki iniş çıkışların normale döneceğini temsil ederken, merdivenden çıkmanız ise bu dalgalanmaları atlattığınızda hedeflerinize daha kolay ulaşacağınızı anlatmaktadır. Rüyanın son bölümünde geçen 2577 sayısının sizin için ne ifade ettiğini düşünmelisiniz. Çünkü bu sayı önemli ve net olarak hatırlıyorsunuz. Rüyanın son bölümü ise kalbinizin sesini daha fazla dinlemenin hakkınızda iyi olacağını göstermektedir.

Rüyamda liseden bir arkadaşıma rastladım ve birlikte daha önce çalıştığım iş yerine gittik (havalimanı), orada bir firmadan arkadaşlarımızı görmek istedik ancak ofislerinde tadilat vardı, göremedik. Sonra arkadaşım bana hediyeler verdi (papatya tacı, 1 poşet şekerleme ve yeşil demet çiçek). Çok mutlu oldum, sonra eve gidecektim ama abimler beni istemiyormuş onlara gidemedim, babamın evine gitmek istemiyordum “onlara gideceğim başka yerim yok” dedim ama gitmedim, başka bir arkadaşımla buluşmaya gittim (o da başka eski bir işyerinden arkadaşımdı) bu arada gerçekte ben evliyim, dolayısıyla gidecek bir evim var.

Muzaffer merhaba, gördüğün rüyada geçen olaylar birbiri ile alakasız gibi görünüyor ama dikkatle analiz edildiğinde hakkında çok önemli bir mesaj vermekte ve gerçek yaşamında hem yaşamında bazı yenilikler yapmak istediğini, hem de mevcut durumdan kopamadığını anlatmakta bu durumunda seni kararsızlıklara sürüklediğini belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir