Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Tafra Yapmak

Rüyada tafra yapmak neye işarettir?

Ben evli 45 yaşında emekli bir bayanım,

Hayırdır İnşallah. Eski iş yerindeki amirim bayan biz uyurken elinde kırmızı bir renkte horozla (Horoz elinde kanatlarını çırpıyor) tafra yaparak evimize ziyarete geliyor. (Bu arada emekli olunca yakın zamanda İstanbul dışına taşındık). Elindeki horozu beslerken camdan görüyorum (ben gerçek hayatta horoz ve tavuktan çok korkarım, özellikle tüyünden). Eşim de görünce horozu alıp yatak odamıza alıyor, ben ise çığlıklar atıyorum çok korkuyorum ama çığlıklarımı ben bile zor duyuyorum. Sonra teyzemlerin erkenden biz uyurken gelip kurdukları kahvaltı sofrasında buluyorum kendimi. Hazırladıkları envai çeşit yiyeceklerden yiyoruz.

Rüyamdan çok etkilendim yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada tafra yapmak yorumu

Rüyada horoz görmek böbürlenmeye ve kendini beğenmişliğe işaret eder. Sizin böyle bir yönünüz var ise ya da yok – ancak çevreniz tarafından böyle bir algılanma var ise uyarıcı bir mesaj olabilir.

Rüyada tafra yapmak, tafra yaptığını görmek rüya meali için lütfen bakınız rüyada böbürlenmek rüya tabirleri sayfası.

Rüyada kahvaltı yapmak, kahvaltıya gitmek özellikle zihinsel çalışma yapan kişiler yaşamlarında hızla olumlu değişiklikler olacağını gösterir. Kalabalık ile kahvaltı yemek iyidir, sosyal yaşamda mutluluklar ifade eder

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir