Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Tahlil Görmek

Rüyada tahlil neye delalet eder?

Rüyada tahlil görmekRüyamda çok hastaymışım, elimde tahlil sonuçları var ve esmer,  uzun boylu, gözlüklü erkek bir doktor bana hastalığın çok yayıldığını, fazla bir şey yapamayacağını söylüyor. Bunu hafif bir baygınlık geçiriyorum, ölecekmişim ” en fazla 10 Eylül” diyor. Sonra ben hastaneden çıkıyorum, hava kötü tekrar hastaneyi görüyorum, eşime “ben ölünce evlenme” diyorum, anneme kızımı emanet ediyorum, kolumda serum borusu iğne ile tutturulmuş, hiç tanımadığım insanları gördüm, sadece eşim ve annem net. 38, Kadın, Evli, Çalışmıyor.

Rüyada tahlil yaptırmak yorumu

Değerli kardeşim, hemen söylemeliyim ki gördüğün rüyanın kısa ve net tabiri, şu anda içinde bulunduğun derin karamsarlık havasından bir an önce kurtulmanız tavsiye etmektedir.

Rüyada tahlil görmek bir değişim veya değişilik sembolüdür. Rüyada tahlil sonucunun kötü çıktığını görmek rüya sahibinin kendisini karamsarlığa iten sebepleri tespit ve etmesi ve en kısa sürede bu durumdan uzaklaşmanın çaresini bulması gerektiğine rivayet edilir. Bakınız tıbbi tahlil rüya yorumu sayfası.

Rüyada öleceğini öğrenmek kesinlikle bir ölüm işareti olmayıp gerçek yaşamda hayatının kontrolünü elinden kaçırdığınız duygusu içinde olduğunuzu simgelerken rüyasında öleceği zamanı görmek aynı zamanda derhal kendine çeki düzen vererek, yaşamını düzene sokmalı, her şeyi gözden geçirmelisiniz mesajı verir. Bu konuda detaylı bilgiyi ölüm rüya açıklaması sayfasında inceleyebilirsiniz.

Rüyada görülen tarihler bazen çok değerli bilgiler verebilir. Örneğin siz ölüm tarihini 10 Eylül olarak görüyorsunuz. Bu durumda yapılması gereken bu tarihin sizin için ne ifade ettiğini araştırmaktır. belki de bu tarih hayatınızda bir dönüm noktası olacak mesela sigara içmeyi bırakacaksınız, eşiniz yeni bir işe başlayacak belki de taşınacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir