Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Tahliye Görmek

Rüyada tahliye görmek ne demektir?

Rüyamda şuanda tutuklu olan eşimin ansızın tahliye olduğunu ve eve alışveriş yaparak geldiğini gördüm, çok sevinmiş bir o kadar da şaşırmıştım. Eşimin tahliye olmasına inanamadığımdan eşime “sen gerçekten tahliye mi oldun, geri gitmeyeceksin artık değil mi” diye soruyorum, eşimde bana “hayır geri gitmeyeceğim artık her şey çok güzel olacak” diyor.

Daha sonra komşulara eşimin çıktığını müjdeliyorum. Eşim beni yanına çağırıyor ve makatında yara olduğunu söylüyor, açıp gösteriyor bende “ne kadar beyaz ama kapa” diyorum, eşim ile denize gidiyoruz ve ben denize siyah çizmelerimi atıyorum, bir bayan bana neden attığımı soruyor ve yasak olduğunu söylüyor, bunun üzerine ben gıcıklığına denizin berrak suyuna kendimi atıyor yüzüyorum kendimce, rüyamın ne anlama geldiğini çözemedim, arkadaşlar bir bileniniz varsa acil yardım istiyorum ve çok merak ediyorum teşekkürler.

Rüyada tahliye görmek neye yorulur?

Sema merhaba, bilindiği üzere tahliye kelimesi dilimizde genellikle hapishaneden tahliye olmak, ceza evinden tahliye olmak anlamında kullanılmaktadır. Ancak bu kelime bir yangın olayında o yerin tahliye edilmesi, bir sel felaketi anında o bölgenin tahliye edilmesi ya da bir salgın hastalık sırasında o yörede yaşanacak tahliye manaları taşır. Bu sayfada tutukluluk veya hükümlülük sonrası tahliye konusu anlatılmaktadır. Diğer konular için ilgili olayın yorumu incelenmelidir.

Rüyada tahliye görmek çevreniz tarafından reddedildiğini, kabul edilmediğinizi düşündüğünüzü gösterir. Rüyada tahliye olduğunu görmek, tahliye olmak, içinde bulunduğunuz maddi sorunlardan yakında kurtulmayı müjdelemektedir. Sıkıntılardan uzaklaşıp, eski mutlu ve huzurlu günlere kavuşacağınızı delaletidir.

Rüyada tahliye olan birini görmek gerçek hayatta sizi diğerlerinden ayıran kişisel özellikleriniz olduğunu ve yoğun olarak yaşamakta olduğunuz bastırma duyguları içinde bulunduğunuzu gösterir. Rüyada bir yakınının tahliye olacağını görmek veya bunun haberini almak içinde bulunduğunuz yalnızlık ya da reddedilmiş duygusundan kurtulmanıza sebep olacak sevindirici bir haber almayı da haber verebilir. Sonuç olarak hayırlı bir rüyadır. Rüyada tahliye edilmiş bir şehir görmek başkalarının sizi terk ettiğini düşündüğünüzü ancak bunun doğru olmadığını ifade eder.

“Rüyada Tahliye Görmek” için 15 yanıt

Rüyada tahliye olmak
Rüyamda ceza evinden tahliye olmuşum, evime doğru giderken tanıdığa denk geliyorum, sevgilimi arabayla devlet dairesi gibi bir yere bırakıyor.
Bir kapıdan geçiyorum annem ve babam çıkıyor, bana hem geçmiş olsun hemde mutluluklar diliyorlar. Içeri girdikten sonra fark ediyorum nikah dairesindeyim ama kiminle evleneceğimi bilmiyorum. Birden sevgilim geliyor daha hazırlanmadığım için laf yapıyor. Elbiselerim geliyor hazırlanıyorum falan derken gelin ile masaya oturuyorum ama sevgilim nikah şahidim.
Şaşırıyorum kalkıyorum masadan ben kiminle evleniyorum diye sonra gelin duvağını açıyor, gelinlik birine bu kadar mı yakısır. Gelin de sevgilim, şahidim de sevgilim. Imza atarken uyandım.

Selçuk selam
Rüyada tahliye olduğunu görmek, gerçek hayatta sizi diğerlerinden ayıran kişisel özellikleriniz olduğunu ve yoğun olarak yaşamakta olduğunuz bastırma duyguları içinde bulunduğunuzu gösterir.
Rüyanın devamındaki olaylar uyanık hayatta gelişim geçirdiğiniz dönem yaşamakta olduğunuzu ve bu dönem sonunda şok olacağınız, çok sevinip aynı zamanda şaşıracağınız şeyler yaşayacağınızı işaret etmektedir.

Selam yorumlarsaniz sevinirim. Rüyamda adliyeden bir katip beni ariyor, esimin tutuklu oldugu cezaevinden 20 kisinin tahliye olacagini soyluyor, esimin tahliye olup olmaycagini sordugumda ceza indirimi aldigini ama yakinda cikacagini soyluyor ve kapatiyor telefonu, lutfen yorumlar misiniz.

Rüyada babamın tahliye oldugunu gördüm ve ona sarılarak hıçkıra hıçkıra agladım. Sonra polisler geldi ve ne olduysa kötü bir şey soylediler ve babamı almaları gerekıyormus ama almadılar, ben babamla balkona çıkıp yine sarılarak agladım. Babam annem ve ben bir eve giriyorz ama o ev çok buyuk ve terk edilmiş bir evdi, orada mutluyuz ama bir kopek gelıyor ılk önce bana hırlıyor, sonra saldırıyor ama ısıramıyor, babam kopeği kovuyor ve birden okuldayım. Öğretmen sınıfa gırıyor ve babamla ilgili bir şey aklıma gelip hıçkıra hıçkıra aglıyorum, yine ve diyorum ki “hocam lavaboya gidebilir miyim” oda “gıt tabıı kı” dıyor, gıdıp yine aglıyorum sonra baska bır ogretmenım gelıyor ve gülerek bana “ne yapıyorsun burada” dıyor ve uyanıyorum, ne anlama gelıyor cıdden bılmıyorum ama insallah babam çıkar, çünkü ben babama aşık bır kızım ve cok seviyorum.

Umarım babanız çıkar, benimde eşim ceza evinde ve her gece rüyamda tahliye olduğunu görüyorum. Sizi o kadar iyi anlıyorum ki benim kizimda babasına çok aşık, rabbim onları tez zamanda sevdiklerine kavuştursun. Ruyanizda hayırlı inşallah Allahın izni ile babana kavusacaksin.

Eşim cezaevinde gercekte, ruyamda apartmanimizdan sesler geliyor, celik kapının deliğinden bakiyorum eşim valizlerle geliyor. Çok mutlu oluyorum seviniyoruz “bitti” diyoruz “cok şükür”. İnanilmaz mutlu uyandim, yorumunuz nedir?

Rüyamda babam telefonla arayip “hadi gozumuz aydin abin tahliye oldu” diyor, cok seviniyorum herkesi arayip haber veriyorum.

Sevgilim 10 gun once cezaevine girdi, zaten suc filan yok yani yakin zamanda cikicak insallah ve ben ruyamda sevgilim çıktığını gördüm, sariliyordum ozlem gideriyordum.

Eşim 6 aydır cezaevinde henüz mahkeme olmadı rüyasında cezaevinden cikmis eve gelmis.evin kapısı acikmış kizimla sen icerdeydin once kızıma sonra sana sariliyordum dedi,yorumlariniz nedir tşk ederim şimdiden.

Rüyamda boşanmak üzere olduğum eşimin tahliye olduğunu gördüm yanıma geldi ama uzakta duruyor yegeninden baba aldığı hediye saati yolladı fakat ben kabul etmedim kendi versin dedim sonra kendi getirdi sohbet ederken beni dudagimdan öptü bende mutlu oldum özlemişim dedim. Sonra oglumuzla vakit geçirmek istediğini annesinin evine götürmek istediğini söyledi

Abim şuan cezaevinde Annem rüyasında abimin tahliye olduğunu görmüş ve eve valiziyle gelip anneme sarıldığını görmüş tam olarak Neye yorulur bu ?

Rüyamda 1 yıldır içeride olan kayınpederimin ziyaretine gidiyorum ve kimseye söyleme bugün beni bırakıcaklar herkese sürpriz olsun sadece sen biliyorsun diyor ben cezaevinden çıkıyorum kayın pederim arkamdan gülüyor kimseye söyleme kızım diyor

1 Ay önce ceza evine giren arkadaşım bugün rüyamda yolda yürürken birden karşıma çıktı hiçbir şey olmamış gibi konuşmaya devam etti ben şaşırmıştım bir yandan da sevinmiştim. Sonra alarmın sesine uyandım. Yorumlar mısınız ?

bayram sabahıydı köyden urfaya giderken bir süpriz bizi karşıladı muğla dan dayılmar gelmişti birden kapı çaldı ve cezaevinde olan dayımımın geldiğini gören ev ahali mutluluktan havalara uçtu onu cezaevinden çıkaran benim annemin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir