Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada tahrip görmek

Rüyada tahrip görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda annem ve kardeşimle misafirliğe gitmişim, tam eve gideceğiz sanırım 1 km ileride tam bilmiyorum uzaktan yakına doğru gelen ateşler gördüm, mahallelerde patlama sesleri sanki bize doğru yaklaşıyor, teröristler mi desem bilmiyorum her yeri yakıyorlar, evleri ve dükkanları tahrip ediyorlar, bize doğru yaklaşıyorlar, tam mahalleden kaçacağız bizi yakalıyorlar, bir ev var kapının arkasına saklanacağım, orada genç çocuklar var, seslenmiyor bize geç işareti yapıyorlar, dışarıda olay çıkaran ateş yakan adamlardan biri beni çekiyor “çık saklanma” diyor, dışarı çıkarıyor, sonra uyandım bu ne demek? bu sesler ateşler olaylar?

Rüyada tahrip görmek yorumu

Sevgi merhaba, rüyada bir yere misafir gittiğini görmek rüyayı gören kişinin hoşlanmadığını birini konuk edeceğine rivayet edilir. Uzaktan gördüğün ateşler, patlama sesleri, çatışma sesleri aslında şu anda bulunduğun ortamdaki huzursuzluk, dedikodu, iftira veya çekişme durumlarından senin fazlasıyla rahatsız olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada tahrip görmek veya tahrip olmuş bir yer ya da bir nesne görülmesi olumlu anlam taşımaz ve rüyayı gören kişinin yaptığı bir iş yada verdiği bir karardan önce kendisinin memnun kalmadığını temsil eder, kişinin beklediği mutluluğu, aradığı huzuru veya istediğini başarıyı elde edemeyeceğine ve bu yüzden bir yeniliğe gider başka şeyler deneyeceğine delalet eder. Birilerinin bir yeri yada bir şeyi tahrip ettiğini görmek kişilik bozukluğuna, saçma davranışlara veya bir tehdit ile karşılaşmaya alamet eder ve kişinin bu yüzden yaşadığı kendi içinizdeki mücadeleyi simgeler. Tahrip etmek, bir yeri ve bir şeyi tahrip ettiğini görmek yoğun ızdırap duygularını ve tehdit altında olmayı ifade eder.

Rüyanın devamında gelişen diğer olaylar ise senin gerçek yaşamında kendini tehdit altında hissetmen yüzünden yaşadığın kişilik bozulması yada anlamsız davranışlardan kurtulmak için bilinçsiz mücadele verdiğini anlatmakta, daha planlı programlı ve bilinçli mücadele yöntemine geçmen gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir