Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Taht Görmek

Rüyada taht neye işaret eder?

Rüyamda komşumuzun kızı arkadaşım Eda ile bir tuğlalı inşaata girdiğimizi gördüm, orada yavru kedi varmış arkadaşıma “Eda burada kedi yavru kedi doğurmuş bakalım” diyorum ve yavru kedilere bakarken onlar birden saklanıyor. İnşaatta yavru kedileri ararken boş odalardan birinde inanılmaz güzel, üzeri mücevherle kaplı bir kral tahtı görüyorum.

Kedi yavrularının tahtın alt kısmında saklandıklarını gördüm. Sonra ona bakarken öbür inşaatın odasına bakıyoruz, sonra yavru kedinin annesini görüyorum ve sonra bize sinirli gibi bakıyor, sonra ben “Eda gidelim, bu tahtı haber verelim” diyorum sonra herhalde gidiyoruz, o kadar gördüm. 23 Kadın öğrenci bekar.

Rüyada taht görmek tabiri

Rüyada inşaat görmek, kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada yavru kedi görmek sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder. Rüyada yavru kedi görmek aynı zamanda sevdiklerinizin sizinle daha fazla vakit geçirmek istediklerini gösterir.

Rüyada taht görmek güç ve zenginlik, otorite demektir. Mutlu ve zengin bir hayata, çocuk sahibi olmaya yada rüyayı gören eğer hamileyse bir erkek çocuğuna işaret eder. Rüyada taht üzerine oturmak dileğinizin olacağına işarettir. Bazı yorumculara göre mal ve mülk sahibi olmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin beklemediği bir anda ummadığı yerden bir para geleceğine ve bununla mala ve mülke yatırım yapacağına işaret eder.

Rüyada taht üzerinde uyumak devlet ile çalışmaya yorumlanır. Devletle iş yapıp önce kısa sürecek bir sıkıntı yaşayacağına sonra çok miktarda para kazanacağına rivayet edilir. Rüyada süslü taht büyük bir şans yakalayacağınıza işaret eder. Bir başka yoruma göre hayırlı ve oldukça güzel haber alacağına, bunun rüyayı görene mutluluk vereceğine ve başka işlere cesaretle gireceğine işarettir.

“Rüyada Taht Görmek” için bir yanıt

15 yasında lise 1 öğrencisiyim adım Furkan. Tarih 1/06/2017
Bu sabah rüyamda çok korkutucu şeyler gördüm ve gördüklerim aynı zamanda üzücüydü. Dışarıdaydık herhangi bir yerdi. Arka arka dizilmiş 10-15 tane genç çocuk. Ve onların yanında aynı onlar gibi dizilmiş bir sıra daha . aralarındaki mesafe 2 metre kadar filandı. Büyük bir araç ilk sol sıradaki çocukların üzerinden geçit ancak hiçbiri ölmedi. Hepsi ayağa kalktı ve bir adam hiçbiriniz ölmedi dedi. Ben sırada değil iki sıra arasındaydım. Sonra bir çocuk çıktı ve dedi ki hayır 10 kişi toprağın altında dedi ve yarıya ayrıldı toprak kefenlenmiş 10 çocuk vardı. ancak hiç biri azap görmüyor sadece uzanıyorlardı.
Sıra sağ taraftaki sıraya geldi. Araç onları da ezdi ancak yine hiçbiri ölmedi. Aralarından bir çocuk çıktı ve dedi ki toprağın altında 10. 000 çocuk var. Adam dediki hepsini görebiliyor musun evet dedi görebiliyorum. Ve bende gördüm hepsi kefenlenmiş daha önce görmediğim genç-küçük çocuklar. Benim yaşlarımda. Sonra aynı çocuk şeytanı da görüyorum dedi. Bende gördüm. Bir taht gibi bir şeyin üstünde zincirlerden bağlıydı. Bir santim bırakın bir milim dahi kıpırdamıyordu taht. Görüyordum cehennem ateşini evet dünyadaki gibi değil nursuz ve koyu bir ateşti ancak şeytaninki çok çok farklıydı. Yoğunlu baldan biraz daha fazla rengi ise kırmızı ve siyah karışımı koyu renkliydi. Birazı bile sıçramıyor tüm ateş üzerinden geçiyordu. Ve onunla uğraşan birde yaratık vardı onu en başta bir zebani sandım ama hareketleri tavırları ve siması sanki zebanilerin başı gibiydi (lideri anlamında) . sonra toprak kapandı ve bende uyandım. En başta kefenlenmiş olan gençleri kendi yerime koydum. Ölümün yaşı olmadığını genç yaşlı ecelin gelebileceğini düşündüm. Ama belki başka anlamlarında olabilir. Lütfen rüyamı yorumlayın. Kendimi değişik ve kötü hissediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir