Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tahta Balkon Görmek

Rüyada tahtadan balkon görmek ne demektir?

Rüyamda annemle mutfakta beraberken birden elime 2 tane kedi yavrusu geciyor, yavrular yeni dogmus ve gozleri henüz acilmamisti, ben bunun üzerine balkona çıkıyorum ama balkon çökme durumunda, eski tahtalardan balkonun sonuna gelip asaga baktim ve balkonun hemen altında büyük bir kutu içinde kedi ve 5 tane yavrusuyla yatiyordu ve o anda olduğum yer cokmeye basladi, mucadele ederek iceri girmeyi basardim, içeride yavrular elimden kayboldu orada uyandim.

Bu rüyayı gorurken her şeyi hissettim, aydinlatirsaniz sevinirim. Tesekkurler. Gönderen: nesS

Rüyada tahta balkon görmek yorumu

Sevgili nesS, mesajınız değerli bilgiler içerdiği için buraya taşıdım ve yorumluyorum.

Gördüğünüz rüya, sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade ederken aynı zamanda yaşamınızdaki bir durum ile ilgili olarak bir belirsizlik veya kararsızlık içinde olduğunuzu ancak bu sorunu kökünden çözmek yerine genel görüntünüzü değiştirme arzusu içinde olduğunuzu, sanki böyle yaparsanız sorunun etkisinden kurtulacağınızı düşündüğünüzü belirtmektedir. Rüyanın unsurları; mutfak, kedi yavrusu, yavru kediler, anne kedi, balkona çıkmak, eski balkon, balkon çökmesi. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balkon görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tahta Balkon Görmek” için 2 yanıt

Rüyada balkonda kan görmek neye işarettir
Rüyam biraz karışıktı. ilk başta evimin tahta balkonunda kan gördüm, birileri ya da bir şey, birilerine zarar vermiş gibiydi ama ceset yoktu. sanki zarar veren şey insan değilde başka bir şeymiş gibi korkuyordum. Sonra oradan çıktım başka bir yere arkadaşlarla düğüne gidecektim ama gittiğim yerde düğün yoktu, boş bir arazi ve küçük bir kulübe, kulübede halam ekmek pişiriyordu ve yanımda halamın kızı vardı. beni oraya o götürmüştü. Eve döndüm girdiğim bahçede kapılar küçüktü, bizim binanın karşısında bir ev daha vardı, o evde bir kadın ve o kadınla babam bakışıyorlardı, sanki o evdekilerle bir bağımız var gibiydi. tam hatırlayamıyorum, ve en iyi hatırladığım şey korkudan sürekli kaçıyor olmamdı ve rüyamın başından sonuna kadar her korktuğumda fatiha ve ihlas okudum. Sürekli Allah’ım yardım et diyordum. bazen uyandığımda Allah’ım yardım et diye sayıkladığımı fark ettim. Rüya yorumu için şimdiden teşekkür ederim
Kimden: HAVVA
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:evli
Anahtar kelimeler: korku, kaçış, ceset, balkon,
Şu anki ruh haliniz: oruçluyum, halimi tahmin edersiniz.

Havva merhaba,
Gördüğünüz rüya, geçmişte yaşamış olduğunuz bir olayın etkisinden kurtulamadığını göstermekte, bilinç altına yerleşmiş olan bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir