Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tahta Köprü Görmek

Rüyada tahta köprü görmek neye delalettir?

Rüyamda bir tahta köprü gördüm ve üzerinden geçtim. Rüyada tahta köprüden geçiyorum, 13 yaşındaki kızıma diyorum ki “bak bak denizin üstünden geçiyoruz” köprünün altı denizdi. Bunun manası nedir, rica etsem yorumlar mısınız.

Rüya başlığı : denizin üstü, köprüden geçmek

Rüya detayı: DUL BIR BAYANIM 42 yasindayim işsiz, evde oturan bir bayanim.

Rüyada tahta köprüden geçmek nasıl yorumlanır?

Rüyada köprü görmek, köprüden geçmek, köprüden geçtiğini görmek hayatta yaşayacağınız zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir. Bakınız köprü rüya tabirleri sayfası.

Rüyada tahta köprü görmek rüyayı gören kişinin hayatında hedeflerine ulaşmak için aşması gereken bazı engeller olduğunu tarif ederken aynı zamanda bu engelleri aşmak için hayatında onarması gereken bir aksaklık olduğunu ifade eder..

“Rüyada Tahta Köprü Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda bir tahta köprünün üstündeydim. yanımda arkadaşım vardı. dereye bakınca derenin köprüye kadar yükseldiğini görüp irkiliyoruz. Acaba ne anlam ifade ediyor?

Serra merhaba,
Rüyanız uyanık hayatınızda bazı sorunlar içinde olduğunuzu ancak bu sorun ve engelleri aşmak için çabaladığını ve aşacağınızı simgelerken bazı şeyleri gereğinden fazla gözünde büyütmemek gerektiğini temsil etmektedir.

Asma köprüden geçerken tahta köprü yıkılıyor sevdigim kisi kopruden dusuyor ben elinden tutup kurtarmaya çalışıyorum şehit olan bir tanıdık ve esi korkma diyor köpru tekrar yapılıyor ve karsiya geçiliyor. 24, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Sibel merhaba, Rüyada asma köprü görmek, koruma temsil eder. Bazı ilişki veya durumda inzivaya çekildiğinizi gösterir. Asma köprüden geçmek, yaşamınızda kimi durumlara çizgi çizme ve sınırları oluşturma gerektiği anlamına gelir. Sevdiğin kişinin köprüden geçmesi aslında senin gerçek yaşamda sizi endişe ve korkuya iten bir olaya tanık olduğunu ya da bir durum hakkında haber aldığını ve bu konunun sizde kimi güvensizlik duyguları, korkular yarattığını simgelerken onu tutman ve bir şey olmadan karşıya geçmeniz bu endişelerin yersiz ya da geçici olduğunu ifade etmektedir. Rüyadaki şehit kişi rüyaya manevi bir mana katmakta ve bu endişeyi atlatmakta yüksek manevi yönünün faydası olduğunu temsil etmektedir.

Arkadaşımla bir tahta köprünün üzerinden geçip denize gidicez. Arkadaşım bana -bak geçen sefer de gelmiştik ama sen korktun bak bir şey yok. Dedi konuşmaya daldik karşıya geçmeye çalışıyoruz ama ben korkudan aşağı bakmıyorum alt da ne deniz ne de şu var. Aşağı da bir çok spor dalı antrenmanı var, köprünün bir tahtası kırılmış biz geçtik ama fark etmedik geri ye dönüp bakınca nasıl geçtik diye birbirimize baktık ama çok korktuk ya olseydik diye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir