Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tahtadan Ev Görmek

Rüyada tahta ev görmek neye delalet eder?

Dağın üzerinde bulunan tahtadan bir evdeyim. Bu ev sevdiğim kişinin eviymiş. evde kimsenin olmadığını zannediyorum ve eve giriyorum. Sevdiğim kişinin yatak odasına giriyorum bütün dolaplarını açıyorum ama dolapların içi eşya, kitap , biblo dolu . Ben hızlı hızlı ona ait kıyafet arıyorum ama dolaplarda hiç kıyafet yok. Masasının üzerini bir not bırakıyorum. Ne yazdığımı hatırlamıyorum ama kağıt beyazdı.

Odası tahtadan tam hayalimdeki oda ama öyle bir evi ilk kez görüyorum. Sonra kardeşinin odasına giriyorum ve ışığı açtığımda kardeşi yatakta yatıyor. Beni görünce peşimden koşmaya başlıyor. Bende ondan kaçıyorum ve yazdığım notu görmesin diye masanın üzerinden o notu alıp camdan dışarı atlıyorum. yorum getirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada tahtadan ev görmek neye yorulur?

Rüyanız, gerçek yaşamınızda karakterinizin oturmuş olduğunu, ne istediğinizi bildiğinizi ve geçmiş ile gelecek arasında harika bir dengeye sahip olduğunuzu simgelemektedir.

Gördüğünüz rüya aynı zamanda geçmişinize sıkı sıkıya bağlı bir karaktere bağlı olduğunuzu belirtirken bu bağın geleceğinizdeki yeniliklere engel teşkil etmediğini ve beyaz, aydınlık bir geleceğin sizi beklediğini simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tahtadan Ev Görmek” için 2 yanıt

Rüyada taş ve tahtadan yapılmış ev görmek
Rüyamda tanımadığım insanlarla beraber daha önce hiç görmediğim taştan tahtadan yapılmış bir evdeyim. Zannedersem bir köy evi. Sakallı ama genç erkekler var. Ben bir zulumkar oluyorum bir iyi. bir şeylerden saklanıyoruz ama neden bilmiyorum . inanılmaz bir korku ve endişe var . kanserli bir kadına eziyet ediyorum sonra ona sımsıkı sarılıp ağlıyorum. gerçi zannedersem ağlayan o galiba. ellerimle gözyaşlarını siliyorum çünkü. yeğenlerimden birini işerken görüyorum ve ona çabuk yap yanıma gel diyorum.elleri ayakları çişe bulanıyor. çabuk yap gel dememin nedeni bir siyah kurt gözlerini görüyorum. avcılar tüfeklerini alıp onu yakalamaya çalışıyorlar.
Bu rüyayı sabah 5 de gördüm.o saatte yattım korkuyla kalktığımda saat 6 idi. Ben evliyim, eşimin işleri çok bozuldu. Biraz sıkıntılı ve endişeli yatıyorum. Bu rüyaya benzer bir rüya daha gördüm bu hafta o yüzden yazdım rüyamı ilginiz için şimdiden teşekkürler hoşça kalın.

Gördüğünüz rüyalar gerçekten çok can sıkıcı ve gerçek yaşamınızda yaşamınızı alt üst eden, sizi dehşete düşüren durumlar yaşadığınızı temsil etmekte ve sizde bunu zaten yazmışsınız.
Dua, sabır ve gayretle bu sıkıntıdan çıkmanın yollarını araştırmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir