Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Takas Görmek

Rüyada takas etmek ne demektir?

Bir arkadaşım var, ismi Özlem, 3 yıl önce evlendi ancak şu an boşanmak üzere, ben de 4 ay önce evlendim ve hamd olsun çok mutluyum. Rüyamda onun saatinin bende benim saatimin de onda olduğunu ve birbirimize, kendi saatlerimizi takas yaptığımızı gördüm. Ancak o bana benim saatimi verirken iç kısmının kırık olduğunu gördüm, elimle salladım saati.

Saatin içindeki akrep yelkovan rakamlar falan hareket etti ve bu rüyayı gördükten sonra rüyamda gördüğüm kırık olmayan diğer saati dün iş başvurusu yapmak üzere gittiğim bir ortamda bir beyefendinin kolunda gördüm, çok şaşırdım ve şu an çok merak içerisindeyim. lütfen cevap yazar mısınız?

Rüyada takas yapmak neye çıkar?

Rüyada kol saati görmek zaman hakkında mesajlar verir ve zamanın kıymetini bilmek, zamanı iyi değerlendirmek gerektiğini işaret eder.

Rüyada takas görmek rüyayı gören kişi için hayatın iniş ve çıkışlarını gösterir. Başarmak için daha fazla risk almak gerektiğini işaret eder. Rüyada bir şeyi takas ettiğini görmek gerçek yaşamda almak için vermek, kazanmak için önce harcamak gerektiğini temsil eder. Rüyada takas yaptığını görmek bazen başarıya ulaşmak için bazı şeyleri değiştirmek ya da daha farklı bir yol izlemek gerektiğini de işaret edebilir. Rüyada bir fikir veya projeyi takas etmek gerçek yaşamda toplum kurallarına uyum sağlayıp, bilginizi, düşüncelerinizi çevrenizle daha fazla paylaşmanız gerektiğini ifade eder.

Takas nedir?

Takas bir şeyi başka bir şeyle karşılıklı olarak değiştirmek demektir ve aksata, becayiş, değiş, değiş tokuş, değiştirme, mübadele, trampa yapmak terimleri de aynı manaya gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir