Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Takı Görmek

Rüyada takı görmek neye işaret eder?

Rüyada takı görmekErkek arkadaşımla bir yerde takılara bakıyoruz, daha sonra en yakın arkadaşımı biri gelip motorla alıyor ne olduğunu anlamıyorum, sonra Funda’nın öldüğünü duyuyorum, inanamıyor ağlıyorum durmadan. Sonra öldüğü yeri buldum, boynu kesilmişti ve gözlerinde sari bir lens vardi, o kadar çok etkilenmiştim ki hala gerçek gibi. Rüyada takılara bakmak ne demek? Yorumlarsanız çok sevinirim.

Kimden: irem48
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: ölüm, takı bakmak
Şu anki ruh haliniz: uzuntulu

Rüyada takı görmek yorumu

Rüyada takı  görmek zenginlik işaretidir. Bu zenginlik maddi anlamda olabileceği gibi evliler için evlat ya da torun sahibi olmaya da işaret edebilir. Rüyada takı bakmak güçlü bir evlilik isteği taşıdığınızı temsil eder ve aradığınız takı bulursanız veya hoşlandığınız takıyı alırsanız arzu ettiğiniz bu evliliğin gerçekleşeceğine rivayet edilir.

Rüyada birinin öldüğünü görmek, gerçek yaşamınızda çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjinin sizi etkilediğini işaret edebilir.

Rüyada takı almak maddi anlamda genişleme, feraha erme işaretidir. rüyayı gören kişinin yaşadı maddi sıkıntıların son bulacağı güzel olaylar yaşayacağına ve bir daha sıkıntı çekmeyeceğine delalet eder. Takı bulmak etrafınızdaki insanlar tarafında bir çok yönünüzün beğenildiği, takdir edildiğini gösterir. Takı takmak saygınlık, irade, yükselme ifadesi olup, rüyada takı taktığını gören kişinin işlerinde başarıya kavuşacağına yorumlanır. Rüyada kendisine takı takıldığını görmek kişinin emellerine kavuşup uzun zamandır çok istediği bir şeye kavuşacağına dileğinin gerçekleşeceğine rivayet edilir.

“Rüyada Takı Görmek” için 7 yanıt

Kayın validem rüyasında beni tekrar gelin olduğumu ve takılan altınların siyah olduğunu görmüş. Bu ne demek acaba, yorumlayabilir misiniz?

Kimden: PELİN
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: GAYET İYİ

Pelin

Rüyalar genellikle görene göre yorumlanır ancak bazı durumlarda görülen kişi hakkında da bilgi verebilir.

Nikah tazelemek, eşiyle yeniden evlendiğini görmek çok güzel bir rüya olup, reel yaşamınızda önemli bir gelişim yaşam dönemi içinde olduğunuzu, hayatınızın bazı yönlerini daha iyi anlayıp bu bilgiyle mutluluğunuza mutluluk katacağınızı temsil ederken bu yeni dönemde bolluk, bereket olacağını ve bazı şeylere yeniden başlayacağınızı simgeler. Bakınız evlenmek sayfası.

Kayın validenizin sizi yeniden evlenmiş görmesi, evinizde bolluk, bereket olacağını ve bazı şeylere yeniden başlayacağınızı simgelerken, rüyadaki takı, altınların siyah olması elde edeceğiniz maddi zenginliği gizli tutmanız, onun karanlıkta kalması gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada takı dükkanı görmek
Merhabalar, Gece uyurken rüyamda çok eski çocukluk arkadaşımı gördüm, onunla birlikte takıcılara, kırtasiyelere gittik daha sonra yoldan geçerken bir dükkanın içinde bebek odası ve çok güzel bir sürü oyuncak bebek vardı.
Biz oradan ayrıldık, evin yolunu tutmuşken orada bir olay varmış polisler geldi ve bize kenarda beklememizi söyledi, sırayla insanların üstünü arıyorlardı ama bize sıra geldiğinde aramayıp gönderdiler bizi, sonra yürümeye devam ettik sevgilimi ve arkadaşlarımı gördüm, onlarla konuştuk ve sevgilim bana sarıldı sonra gezmeye bir yerlere gittik.

Gamze merhaba,
Rüyada çocukluk arkadaşını görmek Zihin, Hikaye, Deneme anlamlarını simgeler. Başkalarının ne söyleyeceğine ve söylediklerine çok dikkat ediyorsunuz anlamını taşır.
Rüyada oyuncak bebek görmek daha ciddi ilişkiler yaşamanız gerektiğine yoksa iki tarafında zarar göreceğine işaret eder.
Rüyada polis görmek Aile ve dostlar tarafından iyi korunduğuna işaret olup, güçlü olmak, rakiplerinizi yenmek olarak yorumlanır.

Rüyada takı almak
Rüyada ise elimde arkadaşına takmak için kuyumcudan çeyrek altın alıyorum ama takıyı tam takarken kutuyu açtığımda çeyrek yuvarlak sarı taşa dönüşmüş ve elimde dört parçaya bölünmüştü.

Merih selam,
Rüyada takı görmek çok para kazanmak, zengin olmak ve çocuk sahibi olmaya yorumlanır. Mücevher almak, altın, inci, pırlanta takı aldığını görmek Bütün güzellikler ve zenginlikler sizin olacak demektir. Mücevher takmak iş hayatında başarılı olmak ve mevkiinizin yükselmesine işaret eder.

Ruyada arkadasimla birlikte takı bakiyorduk begendigim bir takı vardi ama fiyati pahali diye alamamistim yasim 16 bekarim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir