Rüyada Takı Görmek

Rüyada takı görmek neye işaret eder?

Rüyada takı görmekErkek arkadaşımla bir yerde takılara bakıyoruz, daha sonra en yakın arkadaşımı biri gelip motorla alıyor ne olduğunu anlamıyorum, sonra Funda’nın öldüğünü duyuyorum, inanamıyor ağlıyorum durmadan. Sonra öldüğü yeri buldum, boynu kesilmişti ve gözlerinde sari bir lens vardi, o kadar çok etkilenmiştim ki hala gerçek gibi. Rüyada takılara bakmak ne demek? Yorumlarsanız çok sevinirim.

Kimden: irem48
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: ölüm, takı bakmak
Şu anki ruh haliniz: uzuntulu

Rüyada takı görmek yorumu

Rüyada takı  görmek zenginlik işaretidir. Bu zenginlik maddi anlamda olabileceği gibi evliler için evlat ya da torun sahibi olmaya da işaret edebilir. Rüyada takı bakmak güçlü bir evlilik isteği taşıdığınızı temsil eder ve aradığınız takı bulursanız veya hoşlandığınız takıyı alırsanız arzu ettiğiniz bu evliliğin gerçekleşeceğine rivayet edilir.

Rüyada birinin öldüğünü görmek, gerçek yaşamınızda çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjinin sizi etkilediğini işaret edebilir.

Rüyada takı almak maddi anlamda genişleme, feraha erme işaretidir. rüyayı gören kişinin yaşadı maddi sıkıntıların son bulacağı güzel olaylar yaşayacağına ve bir daha sıkıntı çekmeyeceğine delalet eder. Takı bulmak etrafınızdaki insanlar tarafında bir çok yönünüzün beğenildiği, takdir edildiğini gösterir. Takı takmak saygınlık, irade, yükselme ifadesi olup, rüyada takı taktığını gören kişinin işlerinde başarıya kavuşacağına yorumlanır. Rüyada kendisine takı takıldığını görmek kişinin emellerine kavuşup uzun zamandır çok istediği bir şeye kavuşacağına dileğinin gerçekleşeceğine rivayet edilir.

7 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir