Rüyada Takı Töreni Görmek

Rüyada takı töreni görmek neye delalet eder?

Rüyada takı töreni görmekRüyanın nasıl başladığını hatırlamıyorum ama eski sevgilimin düğünü olacağını haber alıp oraya gitmişim. Amacım sadece kiminle evlendiğini görmek ve mutlu olup olmadığını öğrenmekmiş. Oraya gidince kapıda eski sevgilimin gerçekte hiç tanışmadığım annesi, kardeşi ve babasıyla el sıkışmışım. Eski sevgilimin evleneceği kızı görmedim, eski sevgilimi de görüp görmediğimi hatırlamıyorum ama mutsuz olduğunu hissediyordum. Bu esnada da hem onun mutsuz olmasından hem de başkasıyla evlenmesinden dolayı ben de son derece üzgün hissediyordum.

Düğünde takı töreni başlayacağı sırada ben de ayağa kalkmışım ama takı takma amacım yokmuş. Bu sırada hissettiğim üzüntü daha da artmış, buna daha fazla tanık olmak istememişim, rüyada olduğumu fark edip kendimi uyanmaya zorladım ve uyandım. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada takı töreni görmek yorumu

Değerli okurum, rüyanız tüm unsurlarıyla bir eski sevgili rüyası olup ana hatlarıyla pişmanlıklar, vicdan azabı ve iç muhasebe yaşandığını anlatmaktadır. Rüyada eski sevgilini evlendiğini görmek, üzgün olduğunu görmek gibi konularda detaylı bilgi için lütfen eski sevgili rüya analizi sayfasını inceleyiniz.

Rüyada takı görülmesi maddi veya manevi zenginliğe işarettir. Bu maddi konularda kazancında artış, yeni kazanç kapısı bulmak olabileceği gibi evli kişiler için ailesinde büyüme veya sülalesinde genişlemeye, eşiyle sevgisini çoğalmasına delalet olabilir. Rüyada takı töreni görmek genel itibariyle bir arada olmaya, birlik ve beraberlik içinde, dayanışmayla büyümeye ve gelişmeye yorulur. Kendi takı törenini görmek eşinden, ailesinden ya da sevdiği güvendiği arkadaşı veya dostlarının desteğiyle rüyayı görenin hayallerine kavuşacağını ve bir süreden beri olmasını çok istediği bir dileğinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Başkasının takı törenini görmek bir gruba girmeye, o grubun üyesi olarak ortaya çıkacak birlikten güç kazanıp sorunlarını daha kolay çözmeye en önemlisi olarak ta kişinin içinde bulunduğu yalnızlık duygusundan uzaklaşıp mutlu olmasına yorumlanır. Takı töreninde başkasına takı taktığını görmek rüya sahibini yaşayacağı bir takım güzel olaylar sonucu daha fazla itibara kavuşmasına, bu itibar sayesinde işlerinde daha da yükseleceğine ve işlerinde büyük başarıya imza atacağına işaret eder.

“Rüyada Takı Töreni Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Ruyada takı törenim oldugunu anladım önce kız tarafı için salona girdim kızın suratını görmedim. Takı takıldıgını da görmedim. Sonra bizim akrabalar salona girdi kız tarafı arka kısımda bekliyorlardı. Anneme sordum daha nıkah olmadan takı ne alaka diye annem takı ve kına yapılıyormus hastalıklardan koruyormuş dedi ve ölebitiverdi ruya sizden yorumunuzu bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir