Rüyada Takip Görmek

Rüyada takip görmek ne demektir?

Rüyada takip etmekMerhaba, rüyamda Eskişehir, Anadolu Üniversitesi içinde 2 erkeği takip ediyordum, birden gözden kayboldular ve ben yürürken çoktan üniversitenin dışına çıktıklarını fark ettim. Durdum ve geriye baktım “neden üniversiteye girmiyorum” dedikten sonra bunun bir rüya olduğunu fark ettim, “o zaman uçmak istiyorum” dedim ve üniversitenin içine doğru uçtum, uçarken çok sevdiğim ama hiç görmediğim bir adamın yanımda olmasını istedim, onun yerine elime bir bebek geldi ve ben aşağıda o adamın diğer 2 arkadaşıyla konuştuğunu gördüm.

Onların yanına indim ve adamı öpmeye çalıştım, benden kaçtı, bende arkadaşını öptüm, arkadaşı başta karşılık verdi ama sonra beni bıraktı, sevdiğim adamın yanına oturdum ve bana sigara uzattı onu içtik, bir süre sonra 2 arkadaşı gittiler sonra sevdiğim adamda gidiyordu ve ben ayağa kalkıp onun peşinden koştum, ama çok geçti, birden ortalık kalabalıklaştı ve o çoktan gitmişti bende sonrasında uyandım. Rüyada takip görmek neye işarettir, lütfen söyler misiniz?

Yaşınız : 16
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz :Üzgün
Anahtar kelime : Koşmak, fark etmek, uçmak, sigara

Rüyada takip etmek neye yorulur?

Rüyada birisini takip etmek, Birini takip ettiğini görmek, zor işlere kalkıştığınızı gösterir. İnsanın güçlü ve zayıf yanlarının farkında olması, kapasitesinin üzerinde yük almamaya yorumlanır.

Rüyada uçtuğunu görmek, bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin açık, belirgin yani anlaşılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin rüyaları gören insanlar çoğunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gördüklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin aşırı bir hız yaptığını, büyük bir zevk aldıklarını ve tüm dünyaya emreden bir hükümdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarını kolayca tasfir ederler. Bakınız uçmak yorumu.

Sigara içmek, sigara içtiğini görmek, uyanık hayatınızda sorunları görmemezlikten gelme huyunuz olduğunu, onları erteleyerek bir yere, bir sonuca ulaşamayacağınızı, onları bir an önce çözmeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada takip edilmek ne demektir?

Takip edilmek, rüyada takip edildiğini görmek, başaramayacağınızı düşündüğünüz şeylerden sakındığını ifade eder. Böyle bir düşünceye sahip olmak insanın içe kapanmasına, yeteneklerini kullanmamasına, potansiyel gücünü değerlendirememesine sonuç olarak başarısızlık ve mutsuzluğa sebep olur. Bunun farkında olup ona göre tedbir almak gerektiğine tabir edilir.

Bir hayvan tarafından takip edilmek tarif edemediğiniz ve nedenini bilmediğiniz sinire işaret eder. Alternatif olarak korkularınızdan kaçtığınızı anlatır. Bu konuda detaylı bilgiyi takip edilmek sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Takip Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Bir arkadaşım küçüklüğünden beri rüyasında birilerinden kaçtığını görüyormuş sabaha kadar kovalıyormuş kişi veya kişiler neden hep küçüklüğünden beri bu tarz rüyalar görüyor? 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

    1. Şeyma, burada en önemli konu arkadaşının bu rüyaları sürekli görmesi olup bu durum arkadaşının rüyaların verdiği mesajı anlamadığını göstermektedir. Sürekli birilerinden kaçtığını görmek bir kendine güven sorunu işaretidir ve bu konuda bir çözüm arayışına gidilmediğini temsil eder. Küçüklüğünde anne ve babanın, sonrasında öğretmenlerinin, ergenliğe girdiğinde ise kendisinin bunun farkına varmış olması gerekirdi ki bu olmamış. Bu durum hepsinin de hatalı olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir