Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada taklit yapmak

Rüyada hasta taklidi yaptığını görmek neye işarettir?

Rüyamda neresi olduğunu tam bilmediğim bir yerde, hiç tanımadığım 2 tane kız görüyorum ve birinden çok hoşlanıyorum. Sonra hasta olmuş gibi taklit yapıyorum, sanki yürüyemiyormuş gibi. Daha sonra o hoşlandığım kız yanıma geliyor ve koluma giriyor, elimi tutuyor. Sonra ben elini öpüyorum. Ve birden kendimi değişik bir üniversite sınıfında derste buluyorum. Sınıfta da hep o kızı düşünüyorum. Ve Uyanıyorum
Takma isim : Hasan50
Yaşınız :19
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Öğrenci
Ruh haliniz : Anormal bir ruh halim olmadığı gibi, Gayet sevecen bir yapıya sahibim.

Rüyada taklit yapmak yorumu

Hasan merhaba,

Gördüğün rüya gerçek hayatında çevresine saygılı ve mutlu bir ruh hali içinde olduğunu göstermektedir, çünkü rüyada birinden hoşlanmak, birisinden hoşlandığını görmek, tatmin ve mutluluk içeren bir ilişkinin olduğunu ya da olacağını temsil eder. Ancak hasta taklidi yaptığını görmüş olman iyi değildir ve bir şeylerin yolunda gitmediğine işaret eder. Hoşlandığın kızın elini öpmen ise saygı ifadesidir.

Rüyada taklit yaptığını görmek makbul olmayı rüyayı gören kişi için dinini ve kitabını unutmasına yada ihmal etmesine veya yanlış yollara girmesine sebep olabilecek bazı gelişmelere ederken birini taklit ettiğini görmek Allah nazarında günaha girmesine, günahtan korkmamaya ve yalan şeyler söylemeye, yanlış işler yapmaya delalet eder.

Rüyada taklit yapan birini görmek dikkatli olmayı gerektiren bazı gelişmelere işarettir ve rüya sahibinin zarara uğramamak, verdiği emeklerin, yaptığı yatırımın boşa gitmemesi, elindeki avucundaki parayı birine kaptırıp büyük zararlara uğramaması için tedbirli olması gerektiğine, bir adım atmadan önce bir kez daha düşünmesine rivayet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir