Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Takma Diş Görmek

Rüyada takma diş görmek neye çıkar?

Dedem mart ayında vefat etti, hayattayken takma diş kullanırdı, dün gece rüyamda dişlerinin tamamı yerinden çıkmıştı. Bana almamı söyledi, bende peçeteye sardım bir kaç kat, ayrıca güya dişle birlikte altında varmış ağzında. Altınlarla birlikte peçeteye sardım dişlerini büyük altınlar diş şeklinde olmayan.

Rüyamda aklımdan altını almak geçti ama doğru olmaz dedim kendime, almadım, anlamı nedir acaba kolay gelsin iyi çalışmalar teşekkürler şimdiden.

Rüyada takma diş görmek neye yorumlanır?

Rüyada takma diş görmek akraba, iş veya okul arkadaşlarından birinden kaynaklanan küçük bir sıkıntıya işaret eder. Rüyasında takma diş kullanmak, takma diş kullandığını görmek uyanık hayatınızda başkalarından kaynaklanan sorunlardan gelen yükleri üzerinizden atmak istediğinizi simgeler.

Rüyada takma diş kullanan birini ya da birisinin takma diş kullandığını görmek günlük küçük problemlerle uğraşırken sağlık gibi önemli kimi konuları gözden kaçırmamak gerektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Takma Diş Görmek” için 2 yanıt

Rüyada arkadaşının ağzında altın diş görmek
Eski kız arkadaşımı binada pencereden gördüm, bir kişi sayesinde onu yanım çağırdım, bana baktığında dişlerinin altın olduğunu gördüm, daha sonra binanın yüksek bir yerinde beni beklerken gördüm ama ben yanına inemedim.

Rüyanız, bir arkadaşınızın belkide rüyada geçen kişinin vasıtasıyla maddi anlamda yeni kazanımlar elde edeceğinizi veya büyük bir isten para kazanacagına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir