Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Taksi Görmek

Rüyada taksi görmek neye işaret eder?

Rüyada taksi görmekRüyamda önce bir taksi gördüm, takside tanıdığım ama şuan hatırlayamadığım birini öptüm, taksi şoförüydü öptüğüm ve benden küçüktü, sonra bir anda erkek arkadaşımın kız kardeşiyle karanlık bir yerde gördüm kendimi, çimenlerin olduğu başımı kaldırdığımda sanırım dut ve incir ağaçları vardı.

Arkasından 9 yıl önce ölen annemi gördüm, biraz farklıydı sanki, sarıldım sonra yanımdaki kız “abla annen ölmemiş miydi” diye sordu, susturdum sonra da “evet annem değil o, onun kılığında” dedim. Çok iri köpekler vardı bir de ayaklarım çıplaktı sürekli ağaçtan dökülen bir şeyler ayaklarımı acıtıyordu. Bu rüya neye işaret olabilir? Yorum yaparsanız çok sevinirim.

Rüyada taksi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada taksi görmek gerçek hayatınızda, hayatınızın kontrolünün başkasında ya da başkalarında olduğunu simgeler. Rüyanızın diğer unsurları için rüyada birini öpmek, rüyada ölmüş anneyi görmek sayfalarını inceleyin.

Rüyada taksi çağırmak, taksi çağırdığını görmek, bir konuda ilerleyebilmek için yardıma ihtiyacınız olduğuna işaret eder. Rüyada taksiye binmek, taksiyle gitmek, yaşamınızdaki kimi olayların kontrolünüz dışında ilerlediğini ve bunun sizi rahatsız ettiğini işaret eder. Rüyada taksiden inmek, birinin sizden menfaat sağladığını veya sağlayacağını gösterir.

Rüyada arızalı taksi görmek bir dostunuz, size çok önemli bir sırrını söyleyecek demektir. Rüyada taksi şoförü görmek hayatınızın bazı yönlerinde memnuniyetsizlik ya da mutsuzluk duyguları yaşadığınızı, bazı arayışlar içinde olduğunuzu temsil eder. Rüyada kendini taksi şoförü olarak görmek karsız bir iş yapacağınız anlamına gelir.Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Taksi Görmek” için 2 yanıt

ruyamda annemden ve esımden kacıyorum, yakalamaya calısıyorlar ama yakalayamıyorlar, en sonunda taksıye bınıp kaçmaya calıstım, taksının kapılarını kilitledım ama hep acıldı o kapılar kılıtlenmedı, annem bıkere yakaladı eve getırdı gene kactım saklandım

Gördüğünüz rüya, geçmişten kalan içinizdeki bazı korkular olduğunu ifade ederken bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir