Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Taksici Görmek

Rüyada taksici görmek neye işarettir?

Öncelikle merhaba. Bir gün önce rüyamda karışık bir şeyler gördüm. Bir arkadaşımı ve mavi gözlü bir çocuğu. Ertesi gün okula gittiğimde o arkadaşım beni buldu ve rüyasında beni ve mavi gözleri olan , gerçekten çok yakışıklı bir çocuğu gördüğünü söyledi. Kafe tarzı bir yerde oturuyormuşuz, sonra o çocuk bir masaya oturmuş. Arkadaşım bu çocuk benim falan demiş. Bende o arkadaşıma ‘ben bu çocuğu tavlarım’ demişim. Sonra çocuğun yanına bir kız gelmiş. Hayal kırıklığı yaşamışız. Rüyada güya ertesi gün olmuş ve çocuk ve beni el ele tutuşurken görmüş.

Benim rüyama gelirsek; daha 10 dk olmadı göreli. Gerçekten çok güzel mavi gözleri olan, neredeyse aynı yaşlarda olduğumuzu düşündüğüm bir çocuk gördüm. Güya bu çocuk taksici. İşte beni gideceğim yerlere bırakıyor falan. Ben çocuktan etkilendiğim ikidir üçtür özellikle onun taksisine biniyorum. Çocuk ilk böyle bana yüz vermiyor gibi ama sonra ilgisini çekmeyi başarıyorum.

Aynı rüyada da üçüz kardeşler gördüm. Küçük 5-6 yaşındalar. Anlam veremedim bir türlü. lütfen en kısa zamanda yorumlayın; kafam karışmış halde. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada taksici görmek neye yorumlanır?

Değerli Ela, hem senin gördüğün iki rüya, hem arkadaşının rüyası birer gençlik rüyasıdır ve bir mana taşımazlar. Genellikle 13 – 18 yaşlarındaki gençler karşı cinsle alakalı çok değişik senaryolarla rüyalar görürler. Bu kendilerini tanımanın ifadesidir ve bu rüyalar yorumlanmazlar.

Senin son rüyanda gördüğün çocuğun taksici olması enteresan ve rüyada bit taksi şoförü görmek hakkınızda bir mutsuzluk ifadesidir. Bakınız taksi rüya tabiri sayfası.

Rüyanızda gördüğünüz üçüz kardeşler ise gerçek hayatınızda bir durumun veya kararın duygusal ve ruhsal yönlerine dikkat edip ona göre değerlendirme yapmak gerektiği ifade eder.

“Rüyada Taksici Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar; Ben rüyamda bir taksi gördüm ama yanımda kim olduğunu tam hatırlamıyorum, sanırım bir arkadaşımdı, daha sonra eve geçtim evde aramızın şu sıralar pekte iyi olmadığı bir arkadaşım vardı (demin bahsettiğim arkadaşım) ama annem beni beklemeden gittiğini söylüyor, elimde bir çanta var taksicinin çantasıymış (ne alaka gerçekten hiç bilmiyorum) daha sonra kapı çalıyor, kapıyı açıyorum ama tam aralamıyorum aralıktan çantayı veriyorum tam da o esnada bana iğne yapıyor, üzerimde bir ağırlık hissediyorum, sonrasında da hemen kalktım zaten, sizce bir anlamı olabilir mi? Teşekkür Ederim. 18, Erkek, Bekar, Öğrenci

Emir merhaba,
Rüyada taksi görmeniz, gerçek yaşamınızda, hayatınızın kontrolünün başkasında ya da başkalarında olduğunu simgelerken taksiye binmeniz yaşamınızdaki bazı olayların kontrolünüz dışında ilerlediğini ve bunun sizi rahatsız ettiğini işaret etmektedir. Rüyanızdaki taksi şoförü ise yaşamınızın bazı yönlerinde memnuniyetsizlik ya da mutsuzluk duyguları yaşadığınızı, bazı arayışlar içinde olduğunuzu temsil etmektedir. Sizde kalan ve taksiciye geri verdiğiniz çanta hedeflerinize ulaşmak için daha yapmanız çok şey olduğunu işaret ederken, sana iğne yapılması rüyanın ana unsuru olup zihinsel ve ruhsal düzeyde kendinizi geliştirmeniz gerektiğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir