Kategoriler
Zaman

Rüyada Takvim Görmek

Rüyada takvim görmek neye delalet eder?

Rüyada takvim görmek
Rüyada takvim görmek

Rüyamda korkulu bir rüya görüyordum ama orasını hatırlamıyorum, neden korkuyorum, rüyada beni ne korkutuyor bilmiyorum ama aklımda kalan tek şey gördüğüm takvim idi. Takvimde altın yaldızlı bir kağıt üzerinde yıllar ve aylar vardı ve 2016 yılı Ocak ayı kalın bir kalem ile çizilmiş, daire içine alınmıştı. Takvimin altın olması 2016 yılının Ocak ayının çok iyi olacağına mı işaret ediyor? Teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada takvim görmek neye yorulur?

Sami merhaba, öncelikle bir yanlış anlamayı önlemek için bir şeyi düzeltmek istiyorum Yazdığınıza göre bu takvim bir kağıt yaldız kaplanarak yapılmış, yani senin rüyanın sonunda sorduğun gibi bu takvim altın değil. Rüyada görülen sayılar ve tarihler bazen çok önemli anlam taşıyabilir, lütfen düşünün 2016 yılının Ocak ayı sizin için bir şey ifade ediyor mu? o tarihle alakalı bir beklentiniz var mı? bunları ancak siz bilebilirsiniz. Rüyada yaldızla kaplı bir eşya görmek rüya sahibi kişini güncel yaşamında dikkat etmeden söylediği bir söz veya sergilediği davranış yüzünden çevresinde bulunan bazı insanların rahatsız olduğunu ifade eder.

Rüyada takvim görmek zamanın hızlı geçtiğini gösterir, kişinin olayların hızına ayak uydurmakta zorlandığını ifade eder. Ayrıca bazı özel olayların, büyük pişmanlıkların veya önemli tarihlerin hatırlatıcısı da olabilir. Rüyada takvim yaprağı görmek veya takvim yaprağı okumak kişiye zamanın önemini hatırlatır ve bu dünyadaki yaşamın her gün birer birer eksildiğini, bazı şeyleri yapmak için geç kalmamak gerektiğini gösterir. Takvim almak kişinin zamanın değerini kavramaya başladığını temsil ederken rüyada takvim satın aldığını görmek rüyayı gören insanın vaktini iyi değerlendirerek başarılı olacağına ve çok para kazanacağına delalet eder. Rüyada eski takvim görmek miras kalacağına delalet eder.

Rüyada hicri ayları görmek her ayın özellikleriyle yorumlanır ve kameri ayların her birinin önemli mesajları vardır:
Muharrem ayı
Safer ayı
Rebiülevvel ayı
Rebiülahir ayı
Cemaziyelevvel ayı
Cemaziyelahir ayı
Recep ayı
Şaban ayı
Ramazan ayı
Şevval ayı
Zilkade ayı
Zilhicce ayı

Miladi ayların rüya tabiri
Ocak ayı
Şubat ayı
Mart ayı
Nisan ayı
Mayıs ayı
Haziran ayı
Temmuz ayı
Ağustos ayı
Eylül ayı
Ekim ayı
Kasım ayı
Aralık ayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir