Rüyada Takvim Yaprağı Okumak

Rüyada takvim yaprağı okumak neye çıkar?

Rüyama geçmeden önce ruh halimi anlatayım. İnsan normal yaşantisi içinde aklından bir çok düşünceler geçirir, bende düşünürken ahiret hayatıyla insanın yaşadığı hayatı karistirabilecegini düşündüm, hatalar yaptigini dusundum. Birden aklımdan öyle gecti. sabah 8 de bu rüyayı görüp uyandım. Hemen size yazdım. Rüyamda; tanımadığımiz birileri rahmetli olmuştu, annem ve ben cenaze törenineydik ve o cenaze ortaminda telaşlı idik. Oradan oraya yardim icin kosturuyorduk. Hava çok aydınlık ve güneşliydi ama ikimizde o ortamdan rahatsiz olmustuk, oradan ayrıldık. Eve geldik annem benim oturduğum kanepedeki minderi üzerinde oturuyordu, bende yanına comelmis idim.

Elimde gazetelerin verdiği takvim yaprakları vardı, onun arkasını okuyordum. Namazla ilgili bir yazi vardı, ben hepsini okuyamadan en alttaki satırı okudum. Orada “ahiret ile yaşadığımız dünyayı karistirmayın” yazıyordu. Bu takvim yaprağını yazan bir kadınmış ama din hocası değilmiş. Normal bir duz yaziydi. Daha sonra annemin bayan arkadaşına gittik, kapıyı çaldık, bize kapiyi yeğeni actı. 15 – 16 yaşında bir genc bir erkekti, üzeri ciplakti, pijama yoktdu sadece altinda pijamasi vardi, halasini cagirdi, iceriden tv sesi geliyordu. Kendi kendime dedim ki “bak onlarda tv seyrediyor”. Sonra kadın geldi bizi içeri almadı, bana “Gül diğer taşındığım evde yıkanmadin” dedi, bende gülerek “bu evde yıkanırım” dedim. Annem, arkadaşı ve ben beraber güldük. Tasvirinizi bekliyorum. Saygilarimla

Rüyada takvim yaprağı okumak tabiri

Gül merhaba, tanımadığın birini rahmetli olması konusunda rüyada ölü görmek sayfasını ziyaret etmenizi, katıldığın cenaze töreni hakkında da rüyada cenaze görmek sayfasını incelemenizi rica ediyorum. Sonuç olarak rüyanızın ilk bölümü hayatınızda bazı değişimler olacağını yada bazı değişilikler yapmanız gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada takvim yaprağı okumak rüyayı gören kişiye zamanın önemini hatırlatır ve bu dünyadaki yaşamın her gün birer birer eksildiğini, bazı şeyleri yapmak için geç kalmamak gerektiğini gösterir. Bakınız rüyada takvim görmek sayfası. Burada yazan yazı çok önemli bir anlam taşıyor ki bu bana göre iki anlama gelebilir; “ahiret ile yaşadığın dünyayı karıştırıyorsun, buna dikkat et” diyebilir veya “hem bu dünya hem ahiret için çalış, hazırlık yap” demiş olabilir. Bunu ancak siz bilebilirsiniz.

Rüyada çıplak bir kimse görmek gerçek yaşamında rüya sahibinin merak ettiği bazı şeyler olduğunu ve gerçeği keşfetme konusunda doğru bilgiye ulaşamama kaygısı yaşadığını temsil eder. Bu konuda rüyada çıplak görmek sayfası da ilginizi çekebilir. Rüyanın sonunda geçen konuşma ise sizin şu anda yıkanmak yani kötü duygular, karamsarlık, umutsuzluk halinden kurtulmak istediğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir