Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Talaş Görmek

Rüyada talaş görmek neye işaret eder?

talaşRüyamda iş yerimde inşaat gördüm ve alt katta çok fazla odun talaşı ve toprak yığınları vardı, kalabalık bir ortamdı, ben bütün herkesin içerisinde başımı açtım. Ertesi gün ise bir tane inek verdı, inek halamın apartmanın bahçesinde doğurdu, ineğe yiyecek aradım, buzağısı çok güzeldi. Apartmanın bodrum katında üşümesinler diye yer yaptım, bizim olan odunluğa komşudan su damlıyordu, sonra buzağı ve ineğe battaniye serdim, altına toprak attım onlara apartmanda yer yaptım.

Rüyada odun talaşı görmek yorumu

Seda merhaba, görmüş olduğun rüyadaki unsurlar arasında hiç bir bağ yok, hepsi de birbiri ile alakasız şeylere işaret etmekte. Bunun manası senin gerçek hayatında adeta bir iç kaos yaşadığını, bir çok şeyi sorguladığını kısacası kafanın anormal derecede karışık olduğunu gösterir.

Rüyada iş yeri görmek gerçek yaşamda üzerinde çalıştığınız bir proje ya da görev hakkında bu görevi yapamamak, zamanında tamamlayamamak gibi bir takım kaygılar taşıdığınızı gösterir. İş yerinde inşaat olduğunu görmen ise kendini ruhsal ve fiziksel bakımdan geliştirmek için çalışmak gerektiğine işaret eder.

Rüyada talaş görmek rüyayı gören kişinin yakın zamanda yaşadığınız bir duygusal travmadan hemen kurtulması için yapması gereken bir şeyler olduğunu ifade eder. Odun talaşı da, demir talaşı da aynı manayı taşır.

Rüyada başını açmanız gerçek hayatta başınızı isteyerek mi? yoksa baskıyla mı? kapandığın ile alakalı anlam taşır. Rüyada gördüğün hamile inek bolluk ve berekete, rüya sahibinin gösterdiği gayret, sabır ve dua ile sıkıntılarının sona erdiğini / ereceğini gösterir, ferah günlerin geleceğini belirtir. İneğin yavrulaması kişinin kazancının artması, evinde bereketin çoğalması, ferah günlerin müjdesidir. Buzağı görmek çevrenizdeki insanların ve akrabalarınızın güvenini ve saygısını kazanıp, parasal olarak rahatlamak anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir