Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Talipli Gelmesi

Rüyada talipli gelmesi neyi gösterir?

Rüyamda babaannemin kız kardeşi bana talip olan birinden bahsedip “kabul edersen tanışmaya gelecek” diyor. Hiç düşünmediğimi söylüyorum ama merak edip uzaktan göstermesini istiyorum, Sanırım 1. 50 boylarında bir çocuğu gösteriyor, gülüyorum şakamı bu diye.
Lütfen yorumlar mısınız, bu rüyanın manası ne?

Rüyada talipli gelmesi yorumu

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda, çok yakında, sizi çok şaşırtacak, beklemediğiniz güzel gelişmeler olacağını işaret etmektedir. Ayrıca rüyada istendiğini görmek sayfası da ilginizi çekebilir, lütfen inceleyin.

 

“Rüyada Talipli Gelmesi” için 2 yanıt

Ben bu aralar çok umutsuzdum yani sevdiğim bir kişi vardı o da beni seviyordu herhalde yani 1 ay önceye kadar ama şu aralar herhalde sevgilim olduğunu düşündüğü için benden hep uzak duruyor ama ben onu seviyorum neyse böyle bir haldeyim gerçek yaşamda bu gece rüyamda o ve ailesi beni istemeye geliyorlar ve benim ailemde veriyor rüyamda mutluydum sizce bu rüya nasıl yorumlanır. Her şey için teşekkürler. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Sena merhaba,
Senin yaşındaki tüm genç kızlar sevdiği kişi tarafından istendiğini, evlendiğini, yuva kurduğunu görürler. Bunlar masum gençlik rüyalarıdır ve aynı zamanda kişisel gelişimin işareti, kendini tanımanın kanıtıdır. Bunu böyle bilip rüyayı bu açıdan değerlendirmek ve başka da bir anlam aramamak gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir