Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tamirat Görmek

Rüyada tamirat görmek ne demektir?

Rüyamda eşimle yeniden evleniyoruz, gelin ve damatlıkla düğün salonuna gidiyoruz ve binada tamirat olduğu için düğün salonunun çatısının açık olduğunu ve içeriye kar yağdığını görüyoruz. Gelen misafirlerin bu nedenle salona girmeyip dışarıda beklediğini görüyoruz. Ayrıca salon sahibi borcunuzu ödeyin diyerek bize 3 tane senet uzatarak parasını istiyor.

Takma isim :resital
Yaşınız :35
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :evli
Mesleğiniz :memur
Ruh haliniz : iyi

Rüyada tamirat görmek yorumu

Rüyada eşiyle yeniden evlenmek, iyi bir rüyadır ve gerçek hayatınızda ciddi bir gelişim yaşadığınız dönem geçirmekte olduğunuzu gösterir, yaşamın bazı yönlerini daha iyi anlayıp bu bilgiyle mutluluğunuza mutluluk katacağınızı temsil etmekte, bu yeni dönemde bolluk, bereket olacağını ve bazı şeylere yeniden başlayacağınızı simgelemektedir. Evli birinin eşiyle yeniden evlendiğini görmesi ise o kişinin yaşamında mutluluk dolu yeni bir sayfa açılacağını simgeler. Düğün salonunun bulunduğu binada tamirat yapılması iyiye işarettir, sıkıntıların son bulacağını gösterir.
Düğün salonunun çatısının olmaması şu anda bazı sıkıntılar çektiğinizi gösterirken kış mevsiminde kar yağdığını görmeniz bu sıkıntıların yerini bolluk ve berekete bırakacağını göstermekte, salon sahibine senet imzalamanız etrafınızda güvenilmez biri olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada tamirat görmek, bir zamandır içinde bulunduğunuz sıkıntılı bir durumdan kurtulma işaretidir. Rüyada tamirat yapmak, bir tamirat ettiğini görmek yaşamını düzene sokmak için elinden gelen tüm çabayı gösterdiğini ve yakın bir zamanda bunun mükafatını alacağını simgeler.

Rüyada kalafat yapmak, kalafat yaptığını, kalafatçı olduğunu görmek kimi önemli bilgilere sahip olduğunuzu ve bu bilgilerle başkalarını bilgilendirmek, onları uyarmanız gerektiğini simgeler. Bu bilgilere başkalarının gereksinimi olduğunu, o bilgileri kendinize saklamamanız gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Tamirat Görmek” için 2 yanıt

Televizyon tamir etmek
Sayın admin; sizin sitenizi beğenerek takip ediyorum. Rüyamda annem, ben ve babam odamdaydık. Babamın elinde 6 yada 7 tane siyah elektrik kablosu vardı. Annemin yatığı yatağın üstüne bu elektrik kablolarini koydu. Çünkü odamdaki televizyon bozulmuştu. Tamir edecektik yalnız bunu babam yapmak istedi ama yavaş hareket ediyordu benimde sabrim kalmamıştı. Yatağın üzerindeki kabloları alıp televizyonu tamir ettim. Sinirliydim. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim; Üzgün ve endişeli.

Gül merhaba, gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda babanızın bazı konularda kafasının çok karışık olduğunu ve bir konuda berrak düşünemediğini ya da konuya objektif bakamadığını ancak sizin etkinizle bunun düzeleceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir