Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Tandır Ekmeği Görmek

Rüyada tandır ekmeği görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda rahmetli annemi gördüm balkondan bana sesleniyordu, komşu sıcak tandır ekmeği pişiriyordu, “komşudan tandır ekmeği al gel, yemek yiyelim” diyordu, ben gittim komşudan isteyecektim baktım herkes alıyor, kadının ekmeği az kalmış, istemeden eve gittim.

Acaba ne demek? yorum yaparsanız çok sevinirim teşekkür ederim. Gönderen Ebru.

Rüyada tandır ekmeği görmek tabiri

Sevgili Ebru. Bir erkek olarak rüyanı okurken duygulandım, gözlerimden bir kaç damla gözyaşı aktı. On binlerce rüya arasında senin rüyan kadar anlamlı, hoş rüya çok az geliyor. Lütfen yazdıklarımı dikkatle oku.

Rüyada ölmüş anne, vefat etmiş anneyi görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığını ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Rüyada rahmetli anne ile konuşmak, ölü anne ile konuştuğunu görmek gerçek yaşamınızda annenize doyamadığını, ona son kez güle güle demek için son bir fırsat olarak hayalinizi kullandığınızı gösterir.

Rüyada Ekmek görmek Nimet, Fırsat, Yaşamın Temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ekmek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Gördüğün bu kısacık ancak derin anlamlar taşıyan rüyan bana göre iki mesaj taşımakta.

Birincisi senin hakkında ve annene olan özlemin, sevdikleri kaybetme korkun. Annene olan özlemin senin hassasiyetini temsil etmekte, sevdiklerini kaybetme korkun insancıl yönünü simgelerken yaşamında bir dönüm noktasında olduğunu, yeni dönemin hem maddi hem de manevi zenginliklerle dolu olduğunu müjdelemekte.

İkincisi sevgili annen hakkında olabilir. Annen senden bir şey istiyor. Ya dualarını eksik etmemelışın ya da annen adına daha fazla fakir – fukara doyurmalısın. Sevgiyle kal.

“Rüyada Tandır Ekmeği Görmek” için 2 yanıt

Benim annem rüyasında halamla beraber sobanın üstünde tandır ekmeği ve kemik pişiriyorlarmış. Bu neye alamet eder?

selam, ben rüyamda erkek çocuk gördüm, 1,5 2 yaş arası, çok güzel bir bebek, evliyim ama henüz çocugum yok bu arada. her neyse bebek arabasına koymusum, biraz uzağındayım ama iki erkek çoçuk daha varmıs, biri sağdan biri soldan ikide bir gelip bebeğimle uğraşıyorlarmış ve birinde bebeğimin arabası devrilmek üzereymiş, hemen yanına koşuyormuşum düzeltip sustuyormuşum, en son lokanta gibi bir yer bebeğimi dışarda koymusum zaten arabasında. mekana geçip kızıyormuşum bu çocuk kimin neden bebeğimle uğrasıyor ikide bir diye ailesi bana cevap veriyormuş ama araplarmış çocuklarına kızıyorlarmış yorumlarınızı bekliyorum teşekurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir