Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Tandır Görmek

Rüyada tandır görmek ne demek?

Rüyamda ölü annemi gördüm, tandırda oturuyordu, beni çağırdı, öptü, ona sarıldım, bana 3-4 ekmek verdi, anneme ben derdimi söyledim “sana yardım edeceğim” dedi. Bunun manası nedir? 26, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada tandır görmek tabiri

Cennet merhaba, bu kısacık ama çok değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyanın ana teması rahmetli annenizi görmeniz, sizi öpmesi, sarılmanız, konuşmanız ve onun tandırda oturması – size ekmek vermesidir.

Rüyada vefat etmiş annenizi görmeniz, rahmetliye olan sevginizi, ona özleminizi gösterirken aynı zamanda onu kaybetmenin acısı ile başa çıkmanın yolunu henüz bulamadığını ve elinde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığını anlatır. Bu rüyalar kişinin kendini yalnız hissedip, yoğun umutsuzluk içinde olduğu dönemlerde sık görülür. Onunla konuşmanız gerçek yaşamda annene doyamadığını, ona son kez güle güle demek için son bir fırsat olarak hayalini kullandığını gösterir. Bu bir tür konuşma ihtiyacı simgesidir. Anneye sarılmanız içinde bulunduğunuz güven eksiliğinin ifadesidir. Günlük hayatın sert koşulları karşısında kendini yeteri kadar güvende hissetmediğini ve güvenecek bir şeye ya da birine ihtiyaç duyduğunu gösterir. Bu rüya bir kendine güven sorununu da işaret edebilir. Rüyada ölünün bir şey vermesi önemli bir rüyadır, verilen nesnenin anlamı ile yorumlanır, ölmüş birinin yenecek bir şey vermesi ummadığı yerden rızka nail olmaya işarettir. Anneniz size ekmek veriyor ki bunun açıklaması gerçek hayatınızda maddi sıkıntıların sona ermesine vesile olacak bazı gelişmeler yaşayacağınızı temsil etmektedir.

Rüyada anneniz tandırda oturuyor ki bu da çok önemli bir faktördür. Neden başka bir yerde değil? Çünkü tandırda bir mesaj var.

Rüyada tandır görmek rüya sahibinin sağlığına kavuşacağını, rızkının genişleyeceğini ve gelirinin artması ve geçiminin kolaylaşmasına sebep olacak bazı işlere başlamaya, helal dünya malına sahip olacağını ve rahata ereceğini temsil eder. Tandırda ekmek pişirmek yaşamınızı olumlu yönde etkileyecek helal ve bol kazançlı işlere delalet eder. Tandırda yemek yapmak, tandırda yemek pişirmek rızk anlamına gelir, rızkın artacağının işaretidir.

“Rüyada Tandır Görmek” için 2 yanıt

İyi günler. Öncelikle verdiğiniz kaliteli hizmet için çok teşekkür ederim. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi rüya tabiri sitesi. Başarılarınızın ve çalışmalarınızın devamını dilerim. Rüyamda kendimi bir evde gördüm. O eve ailecek taşınacaktık. Ancak satın mi aldık kiraladık mi bilmiyorum.( Normalde de kirada oturuyoruz. Ev almayı düşünüyoruz. ) Evin içinde eşyalar yoktu. Evi geziyordum. Yanımda tanımadığım kısa boylu zayıf bir kız vardı. Kızın güler yüzlü biri olduğunu hatırlıyorum. Sonra babam yanına çağırdı beni. Evin kaçıncı katında olduğumu bilmiyorum ama babam bahçedeydi. Bende bir ağacın gövdesini kullanarak bahçeye indim. Bahçe çok gösterişli değildi ancak hoş görünüyordu. Babamın mahcup bir yüz ifadesi vardı. Bir şey söyledi ancak hatırlamıyorum söylediği şeyi. Bende ona kızdım. Niye kızdım bilmiyorum. Tekrar evin içine girdim. Evin genişliği de güzelliği de orta derecedeydi. Oda sayısı çoktu. Üç tane mutfak vardı. Mutfağın birinde tandır vardı. Yeni ve temiz görünüyordu. Sonra kahve fincanı takımları vardı. Onları inceliyordum. Çok beğenmiştim. Fincanlara bakarken de yanımda evlenmek isteyen bir çift gördüm. Sonra tanımadığım o zayıf kısa boylu kızla beraber balkona çıktım. Kar yağıyordu ,yerde de kar vardı. Karı seyrediyordum.O an kendimi huzurlu hissediyordum. Bir at arabası gördüm. Üzerinde iki üç tane insan vardı. Onlardan ikisi de kız arkadaşlarımdı. Benim sevmediğim beni de sevmeyen bu arkadaşlarımdan birine seslendim. Ancak cevap vermedi bana. Diger arkadaşımda bana sırtını döndü. Öfkeli gibiydi. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Pardon ilave etmeyi unuttuğum bir şey var. Kar yağarken avucumu açtım, kar doldu ve o karı yedim. Ancak hiç kar tadı gelmiyordu. Peynir, yoğurt gibi değişik bir tadı vardı. Hoşuma giden bir tat almadım o kardan. Yaşım 23, bekarım, çalışmıyorum. Karamsar ruh hali içindeyim. Sıkıntılı bir dönem geçiyorum.

Fatmagül merhaba, gördüğünüz rüya ev ile alakalı hayatınızda bazı gelişmeler olacağını temsil etmektedir. Bu yeni bir ev almak, başka bir eve taşınmak ya da evlenmek – kendi evini kurmak şeklinde olabilir. Ancak hangisi olursa olsun bu değişikliğin sonunun aydınlık ve hayırlı olacağını ifade etmektedir. Çünkü kış mevsiminde kar görmek iyidir, yaşamın iyi yönde gelişeceğine, bolluk ve berekete, aydınlığa işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir