Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Tanıdığın Bir Kızı Görmek

Rüyada Tanıdık Bir Kızı Görmek Ne Demek?

Rüyamda kuzenimle sevgili gibiyiz, birbirimizden hoşlanıyoruz ama bazı nedenlerden aramızdaki ilişkiyi ailelerden saklıyoruz, onunla zaman güzel geçiyor, onunla geçirdiğim vakitten kendimi iyi hissediyorum, oda beni seviyor ama dün bir şeye alınmış gibiydi, yanımda yüzü hiç gülmedi “bir sorun mu var” dedim, cevap vermedi. Bu olaydan sonra dün gece bu rüyayı gördüm.

Rüyamda kuzen sevgilim ile küçük erkek kardeşi çocuk parkındaydı ve yanlarında tanıdığım ama samimi olmadığım (daha doğrusu mahalleden, uzaktan gördüğüm bir kız) bir kız vardı. Bu kız sevgilimin erkek kardeşiyle parkta oynuyor, sevgilim de ara sıra onların oyununa katılıyordu. Ama sevgilim ile o kız çok samimi idi ve ara sıra birbirlerine sarılıyorlardı. Sonra yanlarına gittim, sevgilim beni gördüğüne hiç sevinmedi, yüzü asıldı, sanki “burada ne işin var” gibisinden bir bakış attı. Rüya böyle, bir şey anlamadım, bana yorumlar misiniz bunu. Merve, 22 yaşında öğrenci.

Rüyada Tanıdığı Bir Kızı Görmek Tabiri

Sevgili Merve, önce bir nasihat vereceğim, ister uyarsın, ister uymazsın bu senin bileceğin bir iş. Kuzen ile sevgili olunmaz. Kuzen demek kardeş yarısı demektir. Hiç mi gazete okumuyor, kitap karıştırmıyor, haber izlemiyorsun. Lütfen bu sayfada anlatılanları oku, belki yararı dokunur. Bana göre görmüş olduğun rüya bir gün önce sevgilinin davranışları yüzünden bilinçaltının tepkisini yansıtıyor. Büyük ihtimalle sen uyanık saatlerde sevgilinin neden böyle davrandığını sorguladın ve herhalde buna neden olarak başka bir kız olduğu kanaatine vardın, rüyadaki tanıdığın kız onu temsil ediyor.

Normal şartlarda rüyada geçen olayların açıklaması aşağıdaki şekildedir. Rüyada sevgiliyi başkasıyla görmek rüyayı gören kişinin kendinden emin ve yetkin, Mevlana gibi olgun, Yunus Emre gibi ermiş bir insan olduğu anlamı taşır. Ancak sabır ve kendinden emin olmanın sınırını iyi tayin etmek gerektiğini aksi halde istenmeyen durumlara düşebileceğini simgeler. Rüyada gördüğün tanıdığın kız senin için ideal biri olabilir. Yani belkide sevgilin rüyadaki kız gibi senin de aktif olmanı, kardeşiyle oynamanı, kendisiyle sarılmanı istiyor olabilir.

Rüyada erkek çocuk görmek kişinin güvenebileceği dostları olduğunu ve tüm davranışlarının çevresi tarafında beğeniyle karşılandığını gösterir. Erkek çocuğu aynı zamanda bol kazanç ve müjdeli haberlere delalettir.  Rüyada tanıdık genç kız görmek genel anlamda iyiye işaret eder,  saflık, iyilik, dürüstlük, temizlik konularında mesaj verir ve rüyayı gören kişinin güzel insanlarla tanışarak mutlu olmasına delalet eder.

“Rüyada Tanıdığın Bir Kızı Görmek” için 3 yanıt

Merhaba rüyamda okuldan tanıdığım ve bir ara konuştuğum bir kızla aynı sınıfta yan yana oturuyorduk. Güzel komik hareketler yapıyordu bana ders boyunca. Kızdan hoşlanmıyorum ama yine de rüyamda gördüm. Ne anlama gelir?

Rüyamı net hatırlamıyorum ama ilk önce yolda yururken Nazım Himet’i görüyorum.
Başka bir rüyamda ise eski cep telefonumu kullandiğımı görüyorum.Anlamı nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir