Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Tanıdık Birini Hırsız Olarak Görmek

Rüyada tanıdık birini hırsız olarak görmek ne demektir?

Rüya detayı: rüyamda tanıdığım ama çok yakın olmadığım okuldan bir erkek arkadaşım, hırsız olarak odama giriyor. aynı zamanda evden bir şeyler de almış çünkü elinde içi dolu bir çuval var. Başında kapisonu var ama ben onu karanlıkta tanıyorum. bana doğru yaklaşıyor, ben bağırmak istiyorum ama sesim çıkmıyor.

Yatağımın içinde telefonum var, üstümde kalın bir yorganla uyuyorum. Yorganı açıyor ve o an ben uyanıyorum. Lütfen söyler misiniz? tanıdığın birinin hırsızlık yaptığını görmek neye işaret eder?

Rüyada tanıdık birini hırsız olarak görmek neye yorumlanır?

Rüyanız sizi tehdit eden bir tehlikenin varlığını işaret etmektedir. Arkadaş seçiminde çok dikkatli olmanızı, yaptıklarınız ve söyledikleriniz konusunda özenli olmanızı ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hırsız görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tanıdık Birini Hırsız Olarak Görmek” için 8 yanıt

rüyamda çok yakın olmadığım bir kız arkadaşımm akşam ( ama daha yatmadan) evime girip bozuk telefonumu calıyordu ben ise onu evden dışarı cıkmadan durdurup telefonumu geri alıyordum . telefonumu geri aldığımda o kaçıyordu ve bozuk telefonumu ondan geri aldığımda telefon calışıyordu …

Rüyamda babamın bir arkadaşı var ve beni onunla tanıştırıyor tabii annemlede.Sonra

rüyamda dedemi gördüm oturma oddasının camıda içeri girmeye çalışıyor hırsızın o olduğuna tam inanmamışdım kalktım perdeyi açtım maskeli bir adam sonra camı açtım o adamın maskesini açtım bir baktım dedem bana ineğin trne baktığı gibi bakıyor camı gene kapattım ve rüyadan kalktım ve gelçek camı açtım hiç kimse yok bir nefes aldım öldüm sandım

rüyamda su içmek için mutfağa gidiyorum.suyumu içip kapıyı kilitleyip yatağa giderken koridorun ışığının açık olduğunu fark ediyorum. çünkü ben yakmadım.sonra anneme sesleniyorum.anne sen misin diyorum.anneme yataktan balta ile kalkıyor.bende baltayı gördüğüm an anne diye çığlık atıyorum.ben çığlık atarken arkamda anneminde çığlık attığını fark ediyorum.annem tam elindeki baltayı bana vuracakken ben uyanıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.iyi günler..

Rüyamda bizim evin bir mağaza olduğunu gördüm. Annemle alışveriş yapmak için bakınırken annem bir Ojenin fiyatını sordu.Çok pahalı gelince ojeyi çantasına attı. Biz banyoya girdik ojeyi sürdük. Birden polisler geldi ve bizi arıyorlar. Ojeyi banyoda sakladık ve çıktık ama hiç kimseye yakalanmadık. Bu rüyanın anlamı nedir?

Rüyamda erkek kardeşimin hırsız olarak kendi evimize geldiğini gördüm o kadar soğuk kanlı bi şekilde tüm değerli eşyaları ve tlfnları aldı gitti benim korkudan sesim çıkmadı bişey diyemedim ve yapamadım acaba neye işarettir

Rüyamda şu garip olayı yaşadım bende okuyanlar ile paylaşmak istedim; Rüyamda annanemgilde kalıyordum ve bana şu sözü söylemişti “evde dikkatli ol, birini görürsen hemen bağır” bir kaç gün sonra ise eve hırsız girmişti, ben de onu görünce “hırsız var” diye bağırmaya başladım, sonra ertesi gün akşam saatlerinde mutfakta oturuyorduk ve ben dış kapının açık olduğunu fark ettim, kapıya doğru ilerledim tam kapatacakken içeri koşarak bir hırsız girdi, görünce şok oldum sonra hemen yanına koşum “hırsız girdi eve” diye bağırmaya başladım, hırsız ise şöyle dedi ve şok oldum “sende hemen bağırıyorsun sus” dedi ama bu ses tanıdıktı dayımın sesiydi. Bundan üç ay önce de annanemin yatak odasında iki kez hırsız gördüm. Anlamını biliyorsanız yardımcı olur musunuz.

ruyamda 6-7 arkadaşımı evimde hırsız olarak yakalıyorum ve ben yakaladıktan sonra 2 si hariç geri kalanı başlarını eğerek utanıp özür diliyorlar 2si ise onları çevirmeye çalışıyorlar fakat en sonunda evden çaldıkları herşeyi tek teek yavaş yavaş geri getirmeye başlıyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir