Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Tanımadığı Bir Çocuk Görmek

Rüyada tanımadığı bir çocuk görmek ne anlam taşır?

Rüyamda bir çocuk gördüm. Bu çocuğu normalde tanımıyorum ya da bir yerde görmedim sanırım, eğer görseydim hatırlardım diye düşünüyorum. Çocukla ilk başta anlaşamıyorduk, tartışıyorduk ama ağır tartışmalar değil tabii ki normal arkadaş tartışması gibi. Ardından bana ders çalıştırıyordu yani sayısalcı idi, sanırım ondan sayısalda bana yardımcı oluyordu.

Gitgide iyi anlaşmaya başladık ve birbirimizden hoşlanıyorduk, ardından ben bir sandalye de oturuyordum o ayakta duruyordu, elinden tuttuğum gibi direk bana doğru geldi, o da elimi tutuyordu, tam bir şey diyecektim ki ailem geldi, sonra babam çocukla konuşmak istedi, annem bana çocuğun elini neden tuttuğumu babamın kızacağını söyledi, bende hak vermiştim.

Sonra çocukla beraber kaldırımda yürürken yine el eleydik, bu sefer ona babamın ne dediğini sorduğumda bana sadece benim arkadaşlarımla tanışmak istediğini, sadece biraz bu konuda konuştuklarını söyledi. Ama yüzünü falan ellerini hatırlıyorum. Cevaplarsanız sevinirim

Kimden: yakamoz
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: çocuk

Rüyada tanımadığı bir çocuk görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız bir gençlik rüyası olup, 15 – 18 arası genç kızlar mutlaka buna benzer rüyalar görürler.

Bu rüyalar kişisel gelişimini işareti olabileceği gibi ihtiyaçlarınızın göstergesi olabilir. Örneğin senin rüyan bir arkadaşa olan ihtiyacını ve sayısal derslerde destek isteğini göstermekte. Sanırım sayısalda sana destek olacak birinin ihtiyacını hissediyorsun şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Tanımadığı Bir Çocuk Görmek” için bir yanıt

Ruyamda yuzunu goremedigim biriyle el ele yuruyorum bir tanidigin sesini duyup elini birakmak istiyorum ama birakmiyor uyumadan once evlenecegim adami gormek istiyorum diye dua ettim ama yuzunu goremedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir