Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Tanımadığı Bir Kızı İstemeye Gitmek

Rüyada tanımadığı bir kızı istemeye gitmek ne demek?

İyi günler. Öncelikle şunu demeliyim ki üniversitede iyi bir bölümü bitirmiş, bitirdikten sonra da iş hayatına direk yurt dışında başlamış birisiyim. Yani 24 yaşında işinde gücünde bekar bir erkeğim, tabii ki artık kafamda bir sonraki aşama olarak evlilik var. Aklımda ara ara dolaşan bir konu bu.

Geçenlerde rüyamda annemin bulduğu bir kızı istemeye gitmek üzere hazırlandığımızı gördüm. Kızın ne suratını ne de ismini bilmiyorum lakin. Hatta yola çıktığımızda ya tanımadan etmeden ben nasıl kız istemeye giderim diye içimden geçiriyorum. O an da uyandım zaten. Lütfen bu rüyayı dikkate almalı mıyım çünkü evlilik sürekli aklımda olan bir şeydi, dikkate alınacak bir rüya ise anlamı nedir?

Rüyada tanımadığı bir kızı istemeye gitmek tabiri

Değerli okurum, bu rüya dikkate alınacak bir rüya değildir çünkü bir mesaj vermiyor. Bu tür rüyalara birinci tür rüya denilmekte ve bunlar kişinin uyanık hayatında kafasına takılan veya zihnini meşgul eden bir durumun veya olayın uykudaki yansımasını temsil etmektedir. Sen eğitimini tamamlamış, ekmeğini eline almış yetişkin bir insansın ve doğal olarak yuvanı kurmak ve aile hayatı yaşamak istiyorsun, zihninin derinliklerinde nasıl bir evliliğin olacak konusu var ve bu rüyana yansımış durumda. Öte yandan dilersen rüyada kız istemek sayfasını inceleyebilirsin.

“Rüyada Tanımadığı Bir Kızı İstemeye Gitmek” için 3 yanıt

Sevgilinin ailesiyle kız istemeye geldiklerini görmek
Merhaba 18 yaşındayım. Açık lise öğrencisi olup her gün evdeyim. Bu aralar içimde hep bir sıkıntı hep bunalıma oluyor. 4 aylık gayet iyi ilerleyen bir ilişkim var ama her zaman beni bırakma korkusunu yaşıyorum. Aileler kısmen biliyor. Dün birlikteyken bir yüzük alıp taktik sözlü gibi. Hemen gecesinde rüyamda onu ve ailesini beni istemeye geldiklerini gördüm.

Rüyada çiftlikte, yerde arkadaşım ile sevgilimi konuşur iken kapıdan araba giriyor. İçerisinde sevgilim ve ailesi var. Arabayı kullanan sevgilim, yanında da abisi ve yengesi var. Ben görünce hem mutlu olup hem de utanıyorum ve saklanıyorum tabi herkes beni görmüş oluyor. Bunlar eve giriyorlar ve ben arkadaşım ile birlikte bekliyoruz. Uzun zaman sonra sevgilim ve ailesi gidiyor. Ama ben hiç yanlarına gidemiyorum. Anneme sorduğumda “seni hem abisine hem de kendisine istediler” diyor. “Baban da vermedi” diyor. Ben bu duruma sinirlenip sevgilim ile konuşuyorum. Bana “öyle bir şey yok, ben kendime istedim, vermediler, tekrar isticem” diyor. Arada muhabbet ediyoruz ve ben taktığımız yüzüğü takmadığın görüp kavga ediyorum. Gönlümü alıyor. Yengesi benim hakkımda çok tatlı olduğumu ve çok renkli giyindigimi şaşırdığını söylemiş. Hayret renkli giyinmiş çok yakışmış demiş. Ben de şaşırıyorum buna. Sonrasını hatırlamıyorum. Çok fazla kafamı kurcaladı. Yorumlarsaniz çok çok memnun olurum.

Hatice merhaba, gördüğün rüya şansının ve bahtının açık, önünün aydınlık olduğu bir zaman diliminde olduğunu gösterirken, bu dönemi iyi değerlendirmek yerine bazı iç korkular ve endişeler yüzünden bunun tadını çıkaramadığını, kolay işleri zorlaştırdığını anlatmaktadır.

Annem durmuş kız istemeye gidelim diyor ben de epey bi heveslenip tamam dedim. Bizim evde bir kadın ve bir kız daha var bize ara sıra geliyorlarmış herhalde dünürün tanıdığı mı ne. Anneme spora gidip çikolatayı alırım demişim. İçime bi tuhaf his girdi annene mesaj attım hazırlandınız mi gibisine. Annen anlamadı arabayı satıyormuşsunuz mavi olanı müşteriyi bekliyormuş. Sonra benim jeton düştü anneme bir kızmışım o da seni bir yerde görmüşler , beğenmedik bu gitmedik istedikleri kız iyi bilmem ne. Lokeren’dan Eşkisehirde kalıyorlar TR de yaşça küçük. Dedim ben bu kızla asla evlenmem tanıdığım bir kız dururken niye böyle bir şey yapayım… Sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir