Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tanımadığı Birinden Kaçmak

Rüyada tanımadığı birinden kaçmak ne demek?

Merhaba. 23 yaşındayım ve bekarım. Bugün rüyamda tanımadığım bir adamdan kaçıyordum. Adam bana kafayı takmış ve evlenmek istiyor durumdaydı. Adamdan kaçmak için değişik yerlerde saklandım. Adam beyaz tenli uzun boylu biraz yapılı biriydi. En son beni yakaladı. Kolumdan tutup caddeden geçiyorduk. Tam o sırada yeryüzüne yakın 2 tane dolunay gördüm. 2 side birbiriyle çarpışmak üzereydi. Çok yan yanaydı ve çok yakındaydı, yani gökyüzünde değildi sanki. Özellikle bu iki dolunayın yorumunu merak ediyorum.

Rüyada tanımadığı birinden kaçmak tabiri

Tuğba merhaba, rüyada birinden kaçmak kişinin geçmişte yaşadığı bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Rüyada kaçtığını görmek bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder. Evlilik, evlenmek ya da istemediğin biriyle evlendiğini görmek konuları rüyada evlilik görmek sayfasında açıklanmıştır.

Rüyada dolunay görmek rüyayı gören kişinin iç dünyasındaki gizemli yönünü ifade eder, değişen ruh halini anlatır. Gökte iki tane dolunay olması, sanki çarpışmak üzere olmaları aslında iç dünyanızda iki konu arasında bir mücadele olduğunu, belki de 2 şey arasından birini seçme durumunda olduğunuzu anlatmaktadır.

“Rüyada Tanımadığı Birinden Kaçmak” için bir yanıt

Rüyamda bir bebeği herkesten herşeyden koruyorum, sürekli birilerinden kaçıyoruz daha doğrusu ben onu almasınlar diye saklamaya çalışıyorum. Fakat belli bir süre sonra otobüste yakalanıyoruz ve onu benden alıyorlar. Ben durmayıp onu kurtarmaya çalışıyorum. Onu geri bulduğumda bir beşikte uyuduğunu görüyorum ve uyandırıyorum kucagıma alarak benden ayrıldığı günden beri sürekli ağladıgını söylüyorlar beni görünce çok seviniyor ve gülmeye başlıyor. Bir arada oldugumuz sürede annesi gibi benimsemiş galiba bebek beni.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir