Rüyada Tanımadığı Biriyle Nişanlanmak

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlanmak neye çıkar?

Rüyamda sevmediğim hatta tanımadığım biriyle nişanlanıyordum, çok çok üzülüyordum, böyle ailem falan herkes yanımda ama benim yaşadığım acıyı kimse görmüyor, sonra nişanlandığım kişi ölüyor ve ben hamile olduğumu öğreniyorum, tam bir çıkmazdayken kalkıp pazara gidiyoruz kuzenlerimle ama benim param yok yani kuzenime diyorum “sen bana para verirsin” (kuzenim kız bu arada) tamam diyor.

Biz pazara gidiyoruz ama pazar yanmış, eşyalarla dolu yerle bir olmuş her yer. Bu baştan sonra keder dolu rüyam neye işaret ediyor. İnanın çok içim sıkıldı. Merakla cevabınızı bekliyorum.

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlanmak neye yorulur?

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlanmak
Rüyada tanımadığı biriyle nişanlanmak

Rüyada tanımadığı bir kişiyle nişanlanmak, yaşamınızda kimi şeyleri değiştirmek arzularınızı simgelerken, bu değişimi yapmazsanız başınızın ağrıyacağını işaret etmektedir. Rüyada nişanlının öldüğünü görmek, ölüm korkusu çektiğinize veya yalnız kalma duygusu yaşadığınıza işaret eder. Bu rüya genellikle depresyon yaşadığınız dönemlerde sık görülür, böyle rüya gördüğünüzde korkularınızı sevdiklerinizle paylaşmanızda yarar vardır.

Rüyada hamile olduğunu görmek, hamile olduğunu öğrenmek, hamile olmak, hamile kalmak, önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir. Rüyada parasız kalmak, parasız kaldığını görmek, gerçek dünyada yerinizi kaybetme korkusu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlendiğini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir