Rüyada Tanımadığı Biriyle Nişanlanmak

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlanmak neye çıkar?

Rüyamda sevmediğim hatta tanımadığım biriyle nişanlanıyordum, çok çok üzülüyordum, böyle ailem falan herkes yanımda ama benim yaşadığım acıyı kimse görmüyor, sonra nişanlandığım kişi ölüyor ve ben hamile olduğumu öğreniyorum, tam bir çıkmazdayken kalkıp pazara gidiyoruz kuzenlerimle ama benim param yok yani kuzenime diyorum “sen bana para verirsin” (kuzenim kız bu arada) tamam diyor.

Biz pazara gidiyoruz ama pazar yanmış, eşyalarla dolu yerle bir olmuş her yer. Bu baştan sonra keder dolu rüyam neye işaret ediyor. İnanın çok içim sıkıldı. Merakla cevabınızı bekliyorum.

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlanmak neye yorulur?

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlanmak

Rüyada tanımadığı biriyle nişanlanmak

Rüyada tanımadığı bir kişiyle nişanlanmak, yaşamınızda kimi şeyleri değiştirmek arzularınızı simgelerken, bu değişimi yapmazsanız başınızın ağrıyacağını işaret etmektedir. Rüyada nişanlının öldüğünü görmek, ölüm korkusu çektiğinize veya yalnız kalma duygusu yaşadığınıza işaret eder. Bu rüya genellikle depresyon yaşadığınız dönemlerde sık görülür, böyle rüya gördüğünüzde korkularınızı sevdiklerinizle paylaşmanızda yarar vardır.

Rüyada hamile olduğunu görmek, hamile olduğunu öğrenmek, hamile olmak, hamile kalmak, önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir. Rüyada parasız kalmak, parasız kaldığını görmek, gerçek dünyada yerinizi kaybetme korkusu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlendiğini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

  1. UFUK dedi ki:

    Merhaba. Ben rüyamda hiç bir sebep yokken eşimden 1 günde ayrıldığımı ve ertesi gün hiç tanımadığım, sadece ailemin tanıdığı birisiyle nişanlanmak üzereyken bir anda herkesi bekledim onu tanımadığımı, nişanı ertelememiz gerektiğini söyleyerek şu anki eşime bir telefon açalım barışalım dediğimi gördüm. Sizce bu ne anlama geliyor. Teşekkür ederim.

  2. urkiye dedi ki:

    teyzem dayımın kızına urkiye nişanlacak senin ögretmeninle diyor oda hangi ögretmenim dedi sosyal bilgiler ögretmenin resmini gözterdi bende bakıyorum nur yüzlü biri benimde hoşuma gidiyor telofonu yok bende kuzenime telofon numarası varsa gel watssap a ekliyek de öbür carşambaya degilde bu carşambaya üc gün sonraya nişanlanak diyorum uyandıgımda sabah ezanı okunuyordu gercektende carşambaya üc gün vardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*