Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Tanımadığı Biriyle Sevgili Olmak

Rüyada tanımadığı biriyle sevgili olmak neye delalet eder?

Rüyada tanımadığı biriyle sevgili olmakMerhabalar, ben dün gece rüyamda tanımadığım biriyle sevgili olduğumu gördüm. O kızla kendimi benim eskiden ilk okulu okuduğum okuldan çıkarken görüyorum ama okulda neredeyse her yer kazılı, çok az yer var. Oradan geçerek ben kapıdan çıkıyorum, kendisi de duvardan atlayarak çıkıyor. Ondan sonra orada kızlar var onlar onu çağırıyor, onlarla gitmeyip benimle geliyor.

Bilmediğim kafe belkide dershane kafesi gibi bir yere gidiyoruz. Orada kendisi iki çay alıp parasını ödüyor. Bende bir sürü elektronik eşya alıyorum ama parasını ödemiyorum, bir yandan da “inşallah bir şey söylemez yada demez” diye beklenti içindeyim. Ondan sonra bir anda yıllar geçmiş görüyorum ve biz ayrılmışız görüyorum, nedenini ararken alarm çaldı uyandım, ruh halim rüyada çok mutluydum. İlk defa rüyada da olsa sevgilim oldugunu gördüm. 23, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada tanımadığı biriyle sevgili olduğunu görmek yorumu

Emre merhaba, gerçek yaşamında bir sevgilisi olmamasına karşılık rüyada bir sevgilisi olduğunu görmek, rüya sahibi kişinin şu anda bir yalnızlık duygusu içinde olduğunu ve bazı şeyleri paylaşacak birine ihtiyaç duyduğunu simgeler. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibi kişinin şu anda bazı belirsizlikler yaşadığını ve en kısa sürede bundan kurtulacağını simgelerken alternatif olarak iş, okul veya aşk hayatında olumlu gelişmeler ile karşılaşacağına işaret eder, memnuniyet verici olaylar yaşayacağını yada kendini çok mutlu hissedeceği bir tanışmaya delalet eder.

Rüyada onunla okulda olmanız hayatınızda gelişim ve ilerleme sürecinizin devam ettiğini ve her geçen gün kendine güveninin arttığını, olayları doğru şekilde analiz etmeye başladığını gösterirken okulda her yerin kazılmış olması önünüzde aşmanız gereken bazı engeller, zorluklar kaldığını ifade etmektedir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise hayatın iniş ve çıkışlarını anlatmakta her zaman her şeye hazırlıklı olmak gerektiğini hatırlatmaktadır.

“Rüyada Tanımadığı Biriyle Sevgili Olmak” için bir yanıt

Rüyamda madde bagımlısı bir kızla kendi evimde kalabalık bir ortamda tanışiyorum, kız beni cok korkutuyor ama kız ile sevgili oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir