Rüyada Tanımadığı Erkek İle Evlendiğini Görmek

Rüyada tanımadığı erkek ile evlendiğini görmek ne demektir?

Merhaba, bugün çok karışık bir rüya gördüm, kendim tanimadigim bir erkekle evleniyordum, düğüne doğru gidiyorduk, birden en iyi arkadaşım (abi olarak gördügüm kisi) beni telefonla ariyor gelemiceğini söylüyor, o andan itibaren midem bulaniyor ve tanımadığım erkekle evlenmek istemiyorum, bana herkes “cok geç” diyor, “bu aksam dügünüz, çocuk oyuncağı degil bu” diyorlar.

Bende en iyi arkadaşımı düsünüyorum, durmadan midem gittikce bulaniyor ama sonunda evlendim mi evlenmedim mi bilmiyorum, cünkü o anda kalktim ve midem gerçekten bulanmisti. Bunlar ne demektir anlamiyorum lütfen yardım ediniz. Gönderen Elif.

Rüyada tanımadığı biriyle evlenmek nasıl yorumlanır?

Elif Merhaba, Rüyada tanımadığın bir kişi ile evlenmek, evlendiğini görmek yaşamınızda kimi şeyleri değiştirmek arzularınızı simgeler. Daha detaylı bilgiyi evlenmek rüya tabirleri sayfasında inceleyebilirsiniz. Rüyada bulantı, mide bulantısı bir mide bulandırıcı durumdan kendinizi kurtarmak için çalıştığınızı ifade eder.

Bu bilgiler ışığında rüyanız ilk bakışta zannedildiği gibi evlenmek ya da evlilik konusunda bir mesaj vermeyip, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz ve hoşunuza gitmeyen bir durumdan kurtulma arzunuz hakkında bilgi vermektedir. Rüyanın unsurları: evlendiğini, erkek, düğüne gitmek, mide bulantısı. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tanımadığı Erkek İle Evlendiğini Görmek” hakkında 6 yorum

 1. Ben bugun ruyamda evledigimi göruyorum ama kimle evledigimi görmuyorum, bu ruya ne anlama gelir, birde kuaföre gidiyorum oradan kaciyorum lutfen yardimcı olur musunuz ??

 2. ürkütücü rüya

  Rüyada evlenmek
  Rüyamda hiç tanımadığım biriyle evlenmişim, birliktelik olmamış, anneme olmaması gerektiğini söylüyorum, bir bahaneye ihtiyacımın olduğunu, gerekli hazırlıklarımı yapmadığımı söylüyorum, o sırada evlendiğimin kişinin çok yakın bir tanıdığı ölüyor cesedi gözümüzün önünden geçiyor, bana gösteriyorlar, bakamıyorum arkasından iki tabut, biri küçük bir kız, diğeri yaşlı biri, aceleyle gidiyorlar, ben olayların şokuyla orada kalıyorum, oradan oraya sürükleniyorum, sürekli bir şeylerden kaçıyorum. bekar bir genç kızım sizce bu ne anlama geliyor.

  1. Ürkütücü rüyaya cevap
   Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda bazı şeylerin sizi çok sıktığını, kendinizi adet boğulmuş hissettiğinizi ve yaşamınızda bazı şeyleri değiştirmek arzularınız olduğunu göstermektedir.

 3. Rüyada yabancı erkek ile evlendiğini görmek
  Rüyamda, tanimadigim bir erkek ile evlendim, fakat onun yüzünü hic görmedim. Ama ismini biliyordum, ondan sonra balkonda kücük kuzenimle oturup konusuyorduk, sansli oldugumu söylüyordu.
  Bu rüya ne anlama gelir? Simdiden tesekkürler cevap icin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir