Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Tanımadığı Odada Olmak

Rüyada tanımadığı odada olmak neye çıkar?

İyi günler, ben rüyamda tanimadigim bir odanin icindeydim sonra arabama gitmistim. Eski sevgilimi gormustum, eski sevgilim arabasini temizliyordu akabinde bende araba yikamaciya gittim ama tepede sanki biraz yüksek bir yerdeydi, sonra vazgeçtim, geri o odaya gidiyordum ama elimde tekerlekli sandalye vardi, onu koydum baktim eski sevgilim koltukta ayagini uzatmis oturuyor, patlamis misir yiyordu, bende onun ağzına mısır patlağı koymuştum, o kadar mutluyduk ki bu ne anlama geliyor sanki o kaldigim oda hastane misafir odasi gibiydi, oyle bir yer sanki dedem icindi cevaplarsaniz sevinirim.

Adi: Eda
Yas: 21
Cinsiyet: Kiz
Medeni durum: Bekar

Rüyada tanımadığı odada olmak neye yorulur?

Eda merhaba, görmüş olduğun rüyadaki unsurlar arasında güçlü bir bağ yok, bu durum gerçek hayatında kimi kararsızlıklar ya da kafa karışıklığı içinde olduğunuz simgeler. Ben yinede önemli unsurların anlamlarını aşağıda yazacağım, buradan bir mesaj çıkarmayı kendin deneyebilirsin.

Rüyada tanımadığın bir oda içinde olmak belirsizlik simgesidir, bu konuda rüyada oda görmek sayfasını inceleyiniz. Eski sevgiliyi görmek pişmanlık, iç muhasebe, vicdan azabı yaşadığını gösterir, bu konuda eski sevgili rüya tabirleri sayfasını okuyunuz.

Rüyada tekerlekli sandalye görülmesi, gerçek hayatta şükretmeyi bilmek gerektiğine yorumlanır. Uyanık hayatta sahip olduğunuz sağlık ve diğer değerlerin önemini bilmek ve ona göre davranmak, hamd etmeyi ihmal etmemek gerektiğine yorumlanır.

Rüyada patlamış mısır yediğini görmek farkında olmadığın bir takım gerçekleri öğreneceğini ve şaşıracağını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir