Rüyada Tanımadığın Bayan Görmek

Rüyada yabancı bayan görmek neye işarettir?

Sayın hocam, ben dün gece rüyamda daha önceden hiç tanımadığım bir bayan ile (sanki daha önceden muhabbetimiz varmışcasına ona güvenerek) bir eve gittik. Gittiğimiz evde anne ve 2 kız vardı, kızın bir tanesi çok çirkindi, boynundan uzamış uzun kıllar vardı, yüzünde de tüyler, kısa kollu giyinmiş koltuk altındaki kıllar çok uzamıştı. Hayretle ona baktım, sonra ev ahalisi önüme lokum gibi bir şey getirdi ama yemedim. Bahane bulup dışarı çıktım.

Ardından eve tekrar girdim, işimin olduğunu söyledim benle gelen kız kalkmıştı, evin içine tekrar girdiğimde ikramları kaldırmışlardı, böylesi ilginç bir rüya gördüm tesirinde kaldığım için rüya hatırımda kaldı. bu noktada rüyamı yorumlarsanız sevinirim. ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada tanımadığın bayan görmek tabiri

Rüyanız gerçekten çok ilginç ve bir o kadar da değerli. Gördüğünüz rüya gerçek hayatta evliler için evlilik yaşamlarında sorun, bekarlar için iş veya eğitim yaşamlarında üzüntülü durumları işaret etmektedir. Lokumları yemeden dışarı çıkmanız bu olumsuz dönemi atlattığını ya da hemen atlatacağını simgelemektedir.

Rüyada bayan görmek, bayanlar gerçek yaşamda bereket ve üretkenlik sembolüdür. Rüyada da benzer şekilde bereket, üretken olmak, kazanç, bolluk simgesi olup, işinizde yükseleceğini ya da ticaret hayatına gireceğinizi, eğer ticaret ile uğraşıyorsanız işlerinizde çok başarılı olacağınıza yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kadın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada lokum görmek oldukça hayırlı bir rüya olup, sevdiklerinle bir araya gelme, mutlu zaman geçirme, mutluluğu paylaşma, güzel günlere ulaşma anlamları taşır.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. Nail dedi ki:

  Bir süredir gördüğüm rüyaları size gönderiyorum yorumlarınız gerçekten çok iyi, bunun için teşekkür etmek istiyorum. Rüyamda daha önce bir yolculuk esnasında gördüğüm beğendiğim bir bayanı görüyorum ki gerçekte bir daha görmemin imkanı olduğunu sanmıyorum, bir koltukta oturuyor bende yanına gidiyorum, başımı kucağına koyuyorum ve uykuya dalıyorum, bir süre sonra o da uyumaya başlıyor, gerçekten de çok huzur dolu ve mutlu bir durum. Şimdiden teşekkür ederim. 32, Erkek, Bekar, Öğrenci.

  • Rüya yorumcu dedi ki:

   Değerli arkadaşım,
   Gördüğün rüya senaryo pozitif olarak adlandırılan, kişinin beyninin kendisini iyi hissetmesi için oluşturduğu rüya grubuna girer. Bu tür rüyalarda beyin kendi bildiğince çalışmakta, kişinin sıkıntıda olduğu konuda kendini iyi hissedeceği senaryo oluşturmakta ve kişi kendini iyi hissederek uyanmakta, güne iyi başlayıp, hayata daha sıkı sarılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*