Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Tanımadığın Birine Sarılmak

Rüyada Tanımadığın Birine Sarıldığını Görmek Ne Demek?

Merhaba, bu gece sabah karşı rüyada hiç tanımadığım birine sarıldığımı gördüm ve ona onunla evlenmek istediğimi söyledim. Sonra o kızla sevgili olduk ve arkasından onunla evlendiğimi gördüm. Kızın yüzünü rüya boyunca hiç görmedim.

Evlendiğimiz gecenin sabahında benden boşanmak istediğini ve benimle bir ömrü paylaşamayacağını, benim ona göre olmadığını söyleyerek annesinin evine gidiyordu. Benim ailem ise bu durumu olgunlukla karşılayıp, ayrılmakla en iyisini yaptığımı, birbirimize uygun olmadığımızı söylüyorlardı. Daha sonrasında kendimi bir uçakta görüyorum ve hava her kara bulutlarla kaplı oluyordu. Şaşırdım bu rüyaya. 25 yaşında bekar işsiz gencim. Teşekkür ederim.

Rüyada Tanımadığın Birine Sarılmak Tabiri

Mert selam. Gördüğün rüya gerçekten çok ilginç ancak ben sağlıklı bir yorum getiremedim. Bunda hakkında bilgi vermemek, korku ve hayaller, umut ve hayal kırıklıkları gibi ruh halin hakkında bilgi vermemiş olman etken.

Rüyada sarılmak rüyayı gören kişinin öz benliği ve diğer insanları nasıl kabul ettiği hakkında bilgi verir. Kaşı cinsten tanımadığın birine sarıldığını görmek rüyayı gören kişinin aşk, sevgi, özlem, beğenilmek ve arzu edilmek duygularının çok yoğun olduğunu ifade eder. Bir başka tabirle bu rüya aslında senin karşı cinsten biriyle tanışmak, paylaşmak, beğenilmek, takdir ve arzu edilmek özlemlerinin yansımasıdır. Evlendiğini görmek konusunda detaylı açıklama için lütfen evlilik rüya tabiri sayfasını okuyun.

Rüyada boşandığını görmek hayatta kişinin arzu ettiği farklı şeyler arasında öncelikleri doğru tespit etmesi gerektiğini gösterir, belki de bazı konularda kendine daha fazla zaman ayırmak gerektiğini belirtir. Lütfen boşanmak rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Tanımadığın Birine Sarılmak” için 2 yanıt

Rüyamda hiç tanımadığım biriyle tanışıyordum. Hergun onun yanındaydım ve ona çok değer veriyordum. O da benim ona verdiğim değerden fazlasını veriyordu ama bana her fırsatta biz dostuz deyip duruyordu ve çocuğun peşinde çok belalı tipler vardi. Onlardan kaciyorduk. Onları atlatinca ona birşey olacaktı diye çok korktugumu fark ettim ve ona sarıldım

Merhabalar rüyamda iki sefer bıçaklanmaktan kurtulduğumu gördüm metro gibi bi yerde yine bana zarar vermeye çalışan insanlar vardi bitane yabancı uyruklu biri tarafından kurtuldugumu gördüm ama beni kurtaran kisi metrodaki oturma yerlerinde kan içinde yatıyordu bir anda metrodan indigimi gördüm geri dönmek istedim ona bakmak için yanlız geri dönemedim evime gittim anneme dün kek yaptık mi yapmadık mi onu sordum rüya olup olmadığını anlamak için bunlar ruyada geçen şeyler annem dün kek yaptığımızı söyledi ama hala rüyanın içindeydim ama annem kek yaptık deyince rüya olmadığını sandim tekrar bıçaklanma tehlikesi gördüm beni kurtaran adamı arıyordum ama bulamadım rüya tabirlerine baktım ama bulamadım bu rüya için rüyada gördüğüm kişiye aşık oldum bu arada adım duygu 19 yaşındayım bekarım insanlara guvenemiyorum hayali olarak sevdiğim biri var ama o yok bana yardımcı olabilir misiniz bu neye işarettir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir