Rüyada Tanımadığın Birine Sarılmak

Rüyada Tanımadığın Birine Sarıldığını Görmek Ne Demek?

Merhaba, bu gece sabah karşı rüyada hiç tanımadığım birine sarıldığımı gördüm ve ona onunla evlenmek istediğimi söyledim. Sonra o kızla sevgili olduk ve arkasından onunla evlendiğimi gördüm. Kızın yüzünü rüya boyunca hiç görmedim.

Evlendiğimiz gecenin sabahında benden boşanmak istediğini ve benimle bir ömrü paylaşamayacağını, benim ona göre olmadığını söyleyerek annesinin evine gidiyordu. Benim ailem ise bu durumu olgunlukla karşılayıp, ayrılmakla en iyisini yaptığımı, birbirimize uygun olmadığımızı söylüyorlardı. Daha sonrasında kendimi bir uçakta görüyorum ve hava her kara bulutlarla kaplı oluyordu. Şaşırdım bu rüyaya. 25 yaşında bekar işsiz gencim. Teşekkür ederim.

Rüyada Tanımadığın Birine Sarılmak Tabiri

Mert selam. Gördüğün rüya gerçekten çok ilginç ancak ben sağlıklı bir yorum getiremedim. Bunda hakkında bilgi vermemek, korku ve hayaller, umut ve hayal kırıklıkları gibi ruh halin hakkında bilgi vermemiş olman etken.

Rüyada sarılmak rüyayı gören kişinin öz benliği ve diğer insanları nasıl kabul ettiği hakkında bilgi verir. Kaşı cinsten tanımadığın birine sarıldığını görmek rüyayı gören kişinin aşk, sevgi, özlem, beğenilmek ve arzu edilmek duygularının çok yoğun olduğunu ifade eder. Bir başka tabirle bu rüya aslında senin karşı cinsten biriyle tanışmak, paylaşmak, beğenilmek, takdir ve arzu edilmek özlemlerinin yansımasıdır. Evlendiğini görmek konusunda detaylı açıklama için lütfen evlilik rüya tabiri sayfasını okuyun.

Rüyada boşandığını görmek hayatta kişinin arzu ettiği farklı şeyler arasında öncelikleri doğru tespit etmesi gerektiğini gösterir, belki de bazı konularda kendine daha fazla zaman ayırmak gerektiğini belirtir. Lütfen boşanmak rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir