Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Tanımadığın Biriyle Evlenmek

Rüyada Tanımadığı Biriyle Evlendiğini Görmek Neye Çıkar?

Rüyamda tanımadığım biriyle evleniyorum ama evlenmeden önce evleneceğim kişiyi hiç göremiyorum ve sonunda düğün günü geliyor, düğün salonunda tam görecek iken bir nevi geçmişe gitmiş gibi oluyorum. Ailem ile o kızı istemeye gidiyoruz, ilk önce evet diyorlar fakat sonra nedense fikirlerini değiştirip başkasına veriyorlar.

O kızlar bir birimizi çok seviyoruz ama aramıza giren o kişi, yani o kızla evlenecek olan adam bir türlü bizim kavuşmamıza izin ermiyor. Ailelerimiz bizi birbirimizden uzak tutabilmek için her şeyi yapıyorlar ve sonra o kızın düğünü oluyor. Ben durmadan ağlıyorum, sonra birden o kıza düğün anında bir telefon geliyor ve bana kavuşmaya çalışıyor ama yine bir engel çıkıyor, birden kendimi evimde buluyorum ve bir odanın içinde 2 tane aynayı kırıyorum ve bir yandan ağlıyorum. Sonra tam döndüğümde ise o kızı aynada arkamda görüyorum, her şey bitti. 25, Erkek, Bekar, Öğrenci, Mutsuz.

Rüyada Tanımadığın Biriyle Evlenmek Yorumu

Esat merhaba, rüyada evlendiğini görmek sayfasında anlatıldığı gibi tanımadığı biriyle evlenmek rüyayı gören şahsın yaşamında bazı şeyleri değiştirmek istediğini simgeler. Bu değişiliklik hayata bakış açısını değiştirmek, davranışlarını değiştirmek, sosyal ya da medeni halini değiştirmek (yani evlenip yuva sahibi olmak gibi) gibi konularda olabilir. Onu istemeye gitmek hakkında açıklama rüyada kız istemek sayfası sayfasında anlatılmıştır.

Rüyada geçmişe gittiğini görmek rüya sahibinin reel yaşamında çevresindeki insanların ilgisini çekmeye meraklı olduğunu gösterir. Bu durum aşırıya kaçılmaması durumunda faydalı olabilir, çünkü kişiyi daha gayretli olmaya teşvik eder. Bu rüyanın verdiği en önemli mesaj çevrenin alakasını çekmek isterken saçmalayıp, gülünç ya da küçük düşürücü hallere düşememek gerektiği akıldan çıkarmamak gerektiğini hatırlatmasıdır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise; senin gerçek yaşamında hayatında bazı şeyleri değiştirmek ve çevrenin ilgisini çekmek için yaptığın ve yapacağın çalışmalarda yaşayacağın sıkıntıları, kafa karışıklığını anlatmaktadır.

“Rüyada Tanımadığın Biriyle Evlenmek” için bir yanıt

evli oldugum halde rüyamda baska biriyle evli oldugumu görüyorum, yakısıkli ve cok iyi biri, beni cok seviyor ve el üstünde tutuyor, bende onu cok seviyorum, bu rüyayı her gün görüyorum, hep aynı kisi ve aynı rüya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir