Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tank Görmek

Rüyada tank görmek neye işaret eder?

Rüyada tank görmekRüyamda kötü bir is yerinde kardeşlerimle rekabet ediyordum, benim işimi aksatmaya çalışıyorlardı. Sonra ben büyük bir askeri tank olan büyük bir gösteri düzenlemişim ve bütün insanları organize ediyordum bu gösteri için, ayni zamanda is yerinde tamiratlar yerleşimler yapıyormuşum, kardeşlerimde bana engel olup isimi almaya çalışıyorlarmış. teşekkürler.

Rüyada tank görmek neye yorumlanır?

Rüyada tank görmek rüya sahibi kişinin hedeflerine ulaşmak için çatışma ve şiddeti göze aldığını anlatır ve çoğu zamanda bu kişinin hedefine ulaşacağına rivayet edilir. Rüyada tank kullanmak, tank kullandığını görmek refah ve memnuniyeti simgeler. Aynı zamanda yaşamınızı ve şuan  mevcut durumunuzu ifade eder. Tank ateşi, tankın ateş ettiğini görmek kendinizi savunmak durumunda kalacağınıza işarettir. Aynı zamanda öfke duymayı ve tehdit duygularını ifade eder.

“Rüyada Tank Görmek” için 3 yanıt

Rusya’da 10-15 tank arka arkaya giden tank konvoyumuz vardı yüksek dağların yanındaki yoldan ilerliyorduk, ben tankın kapak kısmında dışarıya bakıyordum, büyük ağzı açık bir mağara önünde durup içeri girdim, kare şeklindeki aynalarda şehit resimleri vardı, orada kendimi de gördüm, saygılar. 27, Erkek, bekar, boksör – pastacı.

Uğur merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında hedeflerine ulaşmak için kararlı olduğunu ve hedeflerine kavuşmak için seni destekleyen / destekleyecek dostların olduğunu ve sonunda hedeflerine ulaşacağını temsil etmektedir.

Rüyamda yük treninin vagonlarında tanklar gördüm tren geçip giderken tanklar namlusunu sağ tarafa doğru çevirmişti her tarafa makinalı türek gibi ateş ediyorlardı sizce en anlama geliyor bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir