Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Tanrının Resmini Görmek

Rüyada Tanrının resmini görmek ne demektir?

Bu kızımın rüyası. 12 yaşında ve resme çok meraklı. aynen onun diliyle anlatmaya çalışacağım.
– anne çok mutlu uyandım. rüyamda Tanrı ya benzeyen biri geldi ve bana resmini yapmamı söyledi. “ama bilemem o kadar nasıl yapabilirim “dedim. o da “sen başla, çok güzel olacak” dedi.
Böyle bir konuşma falan geçmemişti tamamen ona ait bir rüyadır. Sanırım ikimiz içinde mesaj diye düşünüyorum ama yine de güzel yorumlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

Rüyada Tanrının resmini görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, siz çok şanslı bir annesiniz böyle bir çocuğa sahip olduğu için, kızınız çok şanslı sizin gibi kültürlü, aydın, akıllı bir annesi olduğu için.

Kızınızın gördüğü rüya hayatta çok çok az insana nasip olacak çok kıymetli bir rüyadır ve kızınızın içindeki cevheri, aydınlığı, ışığı ifade etmektedir. Sizin ve kızınızın hayatında hayal dahi edemeyeceğiniz güzel gelişmeler, olaylar olacağının işareti, mesajıdır.

Ben bir babayım ve sizin kızınıza benzer çok özel 2 çocuğa sahibim. Lütfen kızınızı desteklemeye devam edin, onu tüm kötülüklerden koruyun, korunması için Tanrıya dualarınızı eksik etmeyin.

Kızınıza gördüğü bu rüyayı unutmasını sağlayın, önemli bir şey olmadığını ikna edin ve mümkün olduğu kadar kimseye bahsetmeyin. neden derseniz sıradan insanlar, özellikle çocuklar böyle bir şeyi anlayamazlar ( yaşamaları gerekir ) ve farklı yorumlamaya kalkar, kızınızı / sizi rencide edebilirler. Sizin bilmeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir