Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Tarçın Görmek

Rüyada tarçın görmek neye delalet eder?

Rüyamda annem aşure yapıyor ve mutfakta aşure yapmasına yardım ediyorum, annem aşure pişince onları küçük kaselere koydu ve bana “kızım bunların hepsine tarçın serp” dedi. Bende baharat rafından tarçını aldım ve aşure kaselerindeki aşurelerin üzerlerine serptim ve onları tezgahın köşesine dizdim. Akşam yemekten sonra annem masada herkese birer kase aşure verdi. İlk babam yedi ve aşureyi ağzına attığı anda ağzındakini çıkardır “Şerife sen yaptın yahu, aşureye kırmızı biber serpilir mi hiç” deyince annemle göz göze gelip, donduk kaldık.

Rüyada hatırladığın son şey saç tellerimin ucuna kadar büyük bir utanma duygusu kaldı. Sizce bu neye işarettir. 15, kadın, öğrenci.

Rüyada tarçın görmek neye yorulur?

Rüyada tarçın görmekGökşin merhaba, rüyada aşure pişirdiğini görmek rüyayı gören kişinin evinde bolluk ve bereket olacağını ve bu bereketten çevrenizdeki herkesin nasipleneceğini simgeler.

Rüyada tarçın görmek haber anlamına gelir. Fakat bu alacağınız haberin hayırlı bir haber olmayabileceği manası taşır. Bir yiyeceğe tarçın serpmek rüya sahibi insanın bir konuda bir suçluluk duygusu çektiğinizi ve bunu gizlemek için kendisini epeyce zorladığını ancak artık bu konunun onu oldukça yorduğunu temsil eder. Tarçın almak çevrenizdeki bazı yabancı kişilerin (akraba olmayan) size karşı duygu veya düşüncelerinin huzurunuzu kaçırdığını, bu saldırganca davranışlara karşı istenmeyen bir davranış sergilememek gerektiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir