Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Tarhana Görmek

Rüyada tarhana görmek neye işaret eder?

Rüyamda evimin içine kışın yemek için yaptığımız çiğ tarhanayı evimin içine kurusun diye sermişim. Bunun manası nedir. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada tarhana görmek tabiri

Rüyada tarhana görmek  hayatta bir çok zorlukla karşılaşacak ancak sonunda sağlık, huzur ve mutluluğu bulacaksınız demektir. Rüyada tarhana çorbası içmek iyileşme delaleti olup, hasta olanların şifa bulacağına, sağlıklı olanların uzun ömür süreceğine yorumlanır.

Rüyada tarhana yapmak veya tarhana çorbası pişirmek, yaşamınızda verdiğiniz emeklerin karşılığında huzuru bulacağınıza işaret eder. Tarhana almak veya birinden tarhana aldığını görmek hayatınızda karşınıza çıkan olumsuzluğa karşı mücadelelerini simgeler ve bu durumdan bir ders çıkarmak ve bu dersi hayatın boyunca dersi devam ettirmek gerektiğini gösterir. Tarhana vermek ya da birisine tarhana verdiğini görmek rüyayı gören kişinin bazen planlarından sapması gerektiğini gösterir ve önemli olan şeyin enerjini korumak zorunda olduğunu ifade eder, kişinin yaşam enerjisini muhafaza etmesi durumunda yeni durumlara uyum sağlayacağını anlatır.

“Rüyada Tarhana Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda ayrıldığım kişi arıyor, bana “tarhanayı kapıya koydun mu” diye soruyor, “hayır” diyorum, bana “tarhanayı kapıya koy, yoksa mahsulü kuşlar yiyecek” diyor. Bu ne demek?
46, Kadın, Dul, Emekli, mutsuz.

Ahu merhaba,
Gördüğün rüya gerçek hayatında ayrıldığın kişinin seni merak ettiğini, zorluklar ya da tehlikelere karşı hala seni düşündüğünü temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir