Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tarihi Ahşap Ev Görmek

Rüyada tarihi ahşap ev görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir akrabamız ve eşinin böyle bir ev satın aldığımı görüyorum. Evde hangi tadilatları yapmam gerektiğini ustalara söylüyorum (boya, vernik, mobilya). Ev o kadar güzel ki aslında çok fazla tadilata gereksinimi yok çok fazla odası var ve kimi neyi nereye yerleştireceğimi düşünüyorum. Yaşlı kadın bana evini gezdiriyor, camlardan dışarı bakıyorum bir cephesi ana bir caddeye, bir cephesi yemyeşil bir ormana, ön cephesinde ise havuzlara bakıyor. Sonra kadın beni havuzlara götürüyor. Havuzlar kapalı ve mermerden yapılmış su yolları var, su akmıyor “sezonu değil yazın buralar çok güzel olur” diyor, havuzlar beyaz mermer ve su yok. Eve dönüyoruz kadının evde hala eşyaları var. Taşınmamışlar o kadar eşyayı nasıl ve neyle taşıyacaklar diye düşünüyorum ve bir sürü oda var keşke bana kullanmadığı eşyaları bıraksa diye düşünüyorum. Evi gezdikçe çok hoşuma gidiyor ve bu kadar pahalı ve büyük bir evi nasıl aldığımı düşünüyorum.

Rüya detayı: Ben evli iki çocuk annesi çalışan bir bayanım. İki gecedir aynı rüyayı görüyorum. Eski tarihi ahşap evleri çok severim.

Rüyada tarihi ahşap ev görmek nasıl yorumlanır?

Aynı rüyayı birden fazla görmek o rüyanın güçlü bir mesaj verdiğini gösterir. Rüyada ev görmek, yıkık, dökük, bakımsız, pis olmadığı sürece daima hayırlıdır. Ev rüyaları daima önemli sayılırlar. Bunlara dikkat etmek ve yorumu da iyi yapmak gerekir.

Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu gören kimsenin hayatı da istediği gibi olacaktır. Güven içinde yaşayacak ve yaptıklarından zevk alacaktır. Evin genişliği mutluluğun büyük olacağına işarettir
Rüyada bir ev satın aldığını görmek, büyük bir menfaate işaret eder, Bir başkasının ev aldığını görmek gizli bir kıskançlığı ifade eder

Rüyanız, hayal dünyanızın genişliğini işaret etmektedir. Hoşlandığınız türde bir ahşap ev görmeniz, evin diğer güzellikleri sahip olduğunuz değerleri ifade etmektedir. Ancak yine rüyanız iç dünyanızda gizli bir kıskançlığı işaret etmektedir. Kıskançlık gerçek yaşamda hoşlanılmayan, olumsuz bir anlam taşısa da hayatın ve gelişimin bir parçasıdır.

İçinizdeki gizli kıskançlık duygusu aşırıya kaçmadığı sürece bu sizin ve ailenizin gelişimi için sizi olumlu etkileyecektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tarihi Ahşap Ev Görmek” için bir yanıt

Ruyamda komsumun ogluyla birlikte el ele tutusmusuz, dagda ufak bir agac eve gidiyoruz, komsumun oglu polis ve benden buyuk neyse oglan benim omzuma basini koyuyor sonra ardindan bir piknik alanina gidiyoruz ,fotograf cekiniyor, fotograf cekinirken opusuyoruz, ardindan bara gidiyoruz oglan bana demek beni seviyorsun deyip vucuduma ellemeye basliyordu. Ruyamda ikimizde birbirimizden hoslaniyormusuz, ruh halim cok heyecaliydim. 18, Kadın, Bekar, Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir