Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Tarihi Cami Görmek

Rüyada tarihi cami görmek ne demektir?

Aslına bakarsanız bir kerede o kadar çok birbirinden bağımsız rüya görüyorum ki kendimi bildim bileli. Geceden sabaha birçok rüya. Çoğunun işaret olduğunu biliyorum, rüyalarım ara sırada olsa çıkar. Bugün rüyamın en dikkat çekici ve aklımda kalan kısmını sizlerle paylaşmak istiyorum; tarihi bir cami gördüm öyle büyüktü ki. 6 dan fazla minaresi vardı caminin; hem sağında hem solundaydı minareler, sonra içine girdim yanımda da birileri vardı, sanırım babamdı, içinde bir kadın yaşıyordu biraz yaşlıca.

Okulumu değiştirecekmişiz, orası başka bir memleketmiş ve kayıt için yardımcı olmasını istediğimiz için o kadının yanına gitmişiz. Cami çok güzeldi sahili olan bir memlekette gördüm, eskiydi ama yıpranmamıştı, sapasağlam duruyordu eski tuğlalardan yapılmış. Asuman tarafından 21.03.2013 / 11:33 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada tarihi cami görmek yorumu

Merhaba,

Gördüğünüz rüya hayırlara işaret olup, yaşamınızda bir değişim, manevi yönden zenginleşme, işlerinizin rast gitmesini müjdelemektedir. Hayatınızın bu yeni döneminde kendinize güveniniz artacak, kendinizi daha emniyette hissedeceksiniz ve bu tüm yaşamınıza olumlu etkiler yapacak.

Rüyada cami görmek, Selamete çıkacağınıza işaret eder. Cami içine girmek, camiye girdiğini görmek, Emniyet, güvenlikte olacaksınız demektir. Rüyada minare görmek iletişim, haberleşme anlamını taşır. Çevrenizle daha iyi iletişim kuracağınızı, dargın olduğunuz bir kişi ile yeniden barışacağınızı işaret eder.

“Rüyada Tarihi Cami Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir