Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Tarkan’ı görmek

Rüyada Tarkan’ı görmek neye işarettir?

Rüyamda Tarkan’ın konserindeydik. sonra o tam şarkı söylerken herkes elini kaldırdı, satanik bir selam türü var ya o şekilden yaptı. Sonra Tarkan arka planı değiştirdi ve üçgenler tek gözler her şey vardı yani herkes Tarkan deyip satanist işaretler yapıyordu ve uyandım. 16 yaşında kızım.

Rüyada Tarkan’ı görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya uyanık yaşamınızda ahlaki bir sorun yaşadığınızı ve bu durumun sizi oldukça yıprattığını, yaşamınızı alt üst ettiğini göstermektedir.

Rüyada Tarkan’ı görmek hayatınızda bir iç gözlem zamanı geldiğini gösterir, daha fazla deneyim için dışa açılmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada konsere gitmek rüyayı gören kişinin ilişkisindeki veya sosyal hayatınızdaki uyumun daha iyi seviyeye ilerlediğine işaret eder. Rüyadaki satanist işareti ise reel yaşamınızda ahlaki bir sorun yaşadığınızı ve bu durumun sizi oldukça yıprattığını, yaşamınızı alt üst ettiğini gösterir.

 

“Rüyada Tarkan’ı görmek” için 3 yanıt

Rüyamda yolda arkadaşlarımla yürürken (sanırım geziye çıkmışız), Tarkan’ın bir esnafa, gülümseyerek yardım ettiğini görüyorum. Normal bir insan gibi. Sonra bir bakıyorum benim yanımda bizimle beraber yürüyor. Sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi. Bir ara yürürken elini tuttuğumu görüyorum (sevgili gibi değil) ve o elini çekiyor. Yürürken kasabalardaki kahvelere benzeyen bir yerin yanından geçiyoruz. “Çok severim bu kahvelerde çay içmeyi” diyorum. Bahçede bayan var mı diye bakıyorum. Var. Tarkan da oturmaya sıcak bakıyor ve içeriye geçiyoruz. Arka tarafta meğer (köylerde avlu dedikleri gibi) büyük bir bahçe varmış. Zemini beton. Orada bir odada çay içmek için oturmuşken ben çıkıyorum birilerini bisküvi almaya gönderiyorum. O arada en yakın arkadaşım sanırım alınanlarla dalga geçiyor (normalde öyle biri değil) ben avaz avaz bağırıyorum davranışına. En son saçlarına doğru hamle yaptığımı görüyorum (ki bu da normalde hiç yapmadığım bir şey). hem Tarkan, hem arkadaşımla korkunç kavgamız, hem de köy ve kasabalarda görmekten keyif aldığım çay içilecek sade yerler. Hem merak ettim ne anlatıyor bu rüya diye hem de ne alaka diyorum kendi kendime. Yorumunuzu rica ediyorum. Kolay gelsin. 37, Kadın, bekar, grafiker-seramik.

Doğa selam, Rüyada Tarkan’ı görmek sayfada açıklanmıştır. Onunla yürümeniz veya elini tutmanız ise ihtiyaç duyduğunuz iç gözleme ya da dışa açılmaya vesile olacak, teşvik edecek, yol gösterecek birine ihtiyaç duyduğunu anlatmaktadır. Çay içmek için avlu gibi yerde oturmanız aslında sizin bir zihinsel yorgunluk içinde olduğunuzu ve üst satırda anlatılanları yapmaya başlamadan önce güzel bir dinlenme sonunda bir şeylere başlamanız gerektiğini anlatmaktadır. En yakın arkadaşının verdiğin siparişle dalga geçmesi çok önemli bir anlam taşımaktadır. Çünkü rüyada dalga geçildiğini görmek gerçek yaşamda bazı hareket veya davranışlarının çevreniz tarafından yadırgandığını veya anlaşılamadığını ya da yanlış anlaşıldığını ifade eder. İnsan bazen bir şeyi doğru yaptığına inanabilir ya da gerçekten doğru yapıyordur ama bunun karşısındaki tarafından nasıl algılandığı önemlidir. Lütfen bu rüyayı bu açıdan değerlendirin ve bu rüyanın kıymetini bilin.

Çok teşekkür ederim. Dikkate alacağım.
Çalışmalarınızda Kolaylıklar Diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir