Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Tarla Görmek

Rüyada tarla görmek neye tabir edilir?

Merhaba, Rüyada tarla görmekRüyamda eşimle arabamızın içinde oturmuş, güzel bir şekilde sohbet halinde idik, birden tarlanın ortasında olduğumuzu fark ediyoruz, bir takım tarlada çalışan insanlar da var. Sonra biz oradan eşim arabayı çalıştırıp tam gidecekken pencereden bir sürü renkli kelebekler içeri doldu, bende korku içinde eşime “çabuk gidelim” deyip duruyordum, arabanın içinde her yeri kapladılar, kelebekler çok güzel gözüküyordu ama çok sürü şeklinde olunca korkup tiksindim. Şimdiden teşekkürler.

Kimden: Pnr84
Cinsiyetiniz:Bayan
Yaşınız:28
Medeni Durumunuz:Evli
Şu anki ruh haliniz: Umutlu
Anahtar kelimeler: kelebek, tarlada kelebekler görmek

Rüyada tarla görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada tarla görmek, bolluk, bereket, çok para, karlı iş anlamına gelir. Rüyada tarla ekmek, veya tarla sürdüğünü görmek rüya sahibinin verdiği emeklerinin karşılığını almaya başlayacağını temsil eder. Rüyada tarla süren birini görmek gerçek yaşamınızda ortak olarak yeni bir iş, yeni bir yatırım veya yeni bir girişim arefesinde olduğunuzu ve bunun sonunda faydalı kazanç elde edeceğinizi temsil eder.

Rüyada boş tarla veya nadasa bırakılmış tarla görülmesi geleceğe yönelik umutları simgeler, rüya sahibinin şu anda sıkıntı yaşadığını ancak yakında işlerin yoluna gireceğini temsil eder. Rüyada bakımsız tarla kurak tarla işlerin kötüye gitmesini, pahalılık veya kıtlığı işaret ederken, rüyada bakımlı tarla, sürülmüş veya ekilmiş tarla görmek bunu tersine işlerin iyiye gideceğini, bolluk ve bereket geleceğine yorumlanır.

Rüyada eşini görmek, rüyada karısını veya kocasını görmek, ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir.

Rüyada kelebek görmek yaratıcılık, romantizm, neşe ve maneviyat anlamına gelir. Bakınız kelebek sayfası. Kelebek saldırısı, kelebeğin insana ya da başka bir hayvana saldırdığını görmek, yaratıcılık, romantizm, neşe ve maneviyat konularında olumsuz gelişmeleri, kötüye gidişi simgeler.

“Rüyada Tarla Görmek” için 3 yanıt

Bir bahçenin içinde çıplak halde oğlumun hasta olduğunu gördüm. Yeşil otların çürüyüp ona yapıştığını gördüm ve oğlumu kendi babamın evine getirmeye çalıştım ve gördüğüm o rüyada babamın tarlası idi. 25, Erkek, Evli, Çalışıyor

Emre merhaba,
Rüyada oğlunu hasta olarak görmeniz oğlunuzun sağlığı hakkında endişeler taşıdığınızı simgelerken çoğu kez bu kaygıların gereksiz olduğunu temsil eder. Bakınız rüyada oğlunu görmek sayfası.
Yeşil otların çürüyerek oğluna yapışması zaten endişe ettiğiniz sağlık sorununun geçtiğini göstermektedir ( otlar iyileşme – yeşil huzur demektir)
Rüyada babanızın tarlasına gitmeniz büyük ihtimalle babanızın vesile olacağı bolluk, bereket, çok para, karlı iş anlamına gelir.

Ben kaç gündür sürekli üst üste farklı rüyalar görüyorum, rüyamda bizim aşağıdaki evde oturmuştuk daha sonra hemen yanındaki koyun ahırına girdik, orada bana ben uzanmış bir halde oda pet şişe ile bana su içirdi. Bugün ise rüyamda kayaların arasında su akıyordu, suyu sonradan fark ettim ama içemedim, aniden çamurun arasına düştüm hemen kalktım. Sonra tekrar uyudum bu kez ise bir erkek tas ile üzerime su döküp banyo yaptırıyor daha sonra kalktım ona sarıldım lütfen cevap yazın. Bana su içiren evliydi yanlış hatırlamıyorsam erkek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir