Rüyada Tarla, Kedi Ve Köpek Görmek

Rüyada tarla, kedi ve köpek görmek ne demektir?

Rüyamda tarla gibi olan bir yerde yürüyorum ekili değil. bir kaç ağaç var. o sırada teyze oğlunu görüyorum ve kardeşimin nerede olduğunu soruyorum. evde deyip gel götüreyim diyor. Tam eve girecekken evin içinde bir kulübe görüyorum. köpeği tut ben giremem diyorum. o sırada kafasını bir şey uzatıyor o da gel bir şey yapmaz diyor. ben korkup kaçmaya başlıyorum.

Sonra arkama bakıyorum oradan bir kedi çıkıyor ve beni kovalıyor. duruyorum aynı yerden bir de köpek çıkıyor. aynı kulübe de yaşıyorlarmış. kediyi koynuma alıp koyuyorum. işte kediyi getirdim alın diyorum. 28 yaşında bekarım. Rüya unsurları: Tarla, Kedi, kopek, teyze oğlu, evin içinde kulübe, köpekten korkmak, köpekten kaçmak

Rüyada tarla, kedi ve köpek görmek neye yorulur?

Rüyada tarla görmek, bolluk, bereket, çok para, karlı iş anlamına gelir. Köpek çok uzun zamanlardan beri insanların en sadık dostlarından biri olan hayvandır. Köpek rüyaları en sık görülen rüyalardandır.

Rüyada bahçede köpek görmek ne demek derseniz bunun anlamı hayallerinize yakın bir zamanda kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada kedi görmek bağımsız ruh halini, kadınsı seksapeliteyi, yaratıcılığı ve gücü ifade eder. Rüyada kedi görmek konusunda detaylı bilgi için lütfen kedi rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir