Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tarla, Kedi Ve Köpek Görmek

Rüyada tarla, kedi ve köpek görmek ne demektir?

Rüyamda tarla gibi olan bir yerde yürüyorum ekili değil. bir kaç ağaç var. o sırada teyze oğlunu görüyorum ve kardeşimin nerede olduğunu soruyorum. evde deyip gel götüreyim diyor. Tam eve girecekken evin içinde bir kulübe görüyorum. köpeği tut ben giremem diyorum. o sırada kafasını bir şey uzatıyor o da gel bir şey yapmaz diyor. ben korkup kaçmaya başlıyorum.

Sonra arkama bakıyorum oradan bir kedi çıkıyor ve beni kovalıyor. duruyorum aynı yerden bir de köpek çıkıyor. aynı kulübe de yaşıyorlarmış. kediyi koynuma alıp koyuyorum. işte kediyi getirdim alın diyorum. 28 yaşında bekarım. Rüya unsurları: Tarla, Kedi, kopek, teyze oğlu, evin içinde kulübe, köpekten korkmak, köpekten kaçmak

Rüyada tarla, kedi ve köpek görmek neye yorulur?

Rüyada tarla görmek, bolluk, bereket, çok para, karlı iş anlamına gelir. Köpek çok uzun zamanlardan beri insanların en sadık dostlarından biri olan hayvandır. Köpek rüyaları en sık görülen rüyalardandır.

Rüyada bahçede köpek görmek ne demek derseniz bunun anlamı hayallerinize yakın bir zamanda kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada kedi görmek bağımsız ruh halini, kadınsı seksapeliteyi, yaratıcılığı ve gücü ifade eder. Rüyada kedi görmek konusunda detaylı bilgi için lütfen kedi rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tarla, Kedi Ve Köpek Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kedinin köpeği ısırdığını görmek
Rüyamda köpeği ısıran bir kedi gördüm ve daha sonra köpeğin annesi kediyi kovaladı.

Çocuğa dönüşen köpeğe yiyecek almak
Ben 18 yaşında bir kızım. Öğrenciyim ve bekarım. Rüyamda arkadaşlarımla yürürken önümüzde bir köpek belirdi elimi ısırırken birden erkek çocuğuna dönüştü, bende gittim ona yiyecekler aldım, karnını doyurdum, yanında ki diğer çocukları da tıpkı benim çocuğummuş gibi sevdim, sizce bu ne anlama geliyor?

Zilan selam, köpeğin bir çocuğa dönüşmesi aslında senin uyanık hayatında ciddi bir kişisel gelişim ya da dönüşüm içinde olduğunu, geleneksel düşünce yönteminin dışına çıkarak olaylara daha farklı bakmaya başladığını simgelemektedir. Rüyanın devamında gelişen olaylar bu gelişim sonucu yaşamının huzur ve mutluluk dolacağına, geleceğe umutla bakmaya başlayacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir